Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Szyszko: Chcemy, aby nasze ruchy były przemyślane

Mariusz Szyszko: Chcemy, aby nasze ruchy były przemyślane

fot. archiwum

Dawid Gunia i Tomasz Tomczyk - dziś te nazwiska pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej AZS UWM jako nowi zawodnicy klubu. - Są to zawodnicy, na których nas w chwili obecnej stać - mówi prezes, Mariusz Szyszko.

Marta Panasiuk: W klubie z Olsztyna po tygodniach oczekiwań w końcu pojawili się nowi zawodnicy – Gunia i Tomczyk…

 

Mariusz Szyszko:Nazwiska może nie dla wszystkich znane. Cieszę się, że Ci zawodnicy zdecydowali się na Olsztyn. Kontrakty nie są jeszcze podpisane, ale to jest kwestia danego słowa i uważam, że jest to wiążące. Na zawodników pokroju Amerykanów, czy Brazylijczyków nas na tę chwilę nie stać. Chcemy, żeby nasze ruchy transferowe były przemyślane. 

Według przepisów w klubie PlusLigi może być trzech obcokrajowców. Czy jest szansa, że w Olsztynie pojawią się zawodnicy spoza naszego kraju?

 

Patrząc na nasze ruchy, ktoś kto obserwuje to z boku zauważy, że bez obcokrajowców nie damy rady. Ilu ich będzie? Nie wiem. Jedno jest pewne – na którejś pozycji będzie obcokrajowiec. Najbardziej realny scenariusz na dziś to dwóch obcokrajowców, ale wszystko może się zdarzyć.

 

Kto po Krzyśku Andrzejewskim i tych dwóch nowych zawodnikach jest najbliżej Olsztyna?

 

Ci, którzy chcą grać u nas. Rozmawiamy z Tomkiem Józefackim. Za nami kolejna tura negocjacji i wiem, że dobra wola jest po obu stronach. Tak jak wspominałem, rozmawiamy z zawodnikami spoza kraju, a także z polskimi siatkarzami. Proszę jednak o trochę cierpliwości, bo pośpiech w naszej sytuacji nie jest wskazany. Wszystkie informacje na bieżąco podaje nasza oficjalna strona internetowa.

 

*rozmawiała Marta Panasiuk

źródło: azsuwmolsztyn.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved