Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Europejska Gala Siatkówki już wkrótce

Europejska Gala Siatkówki już wkrótce

fot. FIVB

26 czerwca w Wiedniu odbędzie się wielka Europejska Gala Siatkarska. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich fanów siatkówki. Wspaniały scenariusz, piękna sceneria, a do tego emocje związane z losowaniem drużyn do Champions League oraz Europejskich Pucharów.

Już za dwa tygodnie w Wiedniu odbędzie się Europejska Gala Siatkarska. Wydarzeniu towarzyszyć będą niezapomniane emocje. Organizatorzy zadbają o każdy, najdrobniejszy nawet, szczegół. Impreza odbędzie się we wspaniałej scenerii nieopodal wiedeńskiego Ratusza. Wieczór będzie niezapomniany nie tylko dla samych uczestników Gali, ale także, a może przede wszystkim, dla wszystkich sympatyków siatkówki. Wieczorem nastąpi tradycyjne losowanie drużyn do Champions League 2009/2010 oraz pierwsze w historii rozlosowywanie drużyn do Europejskich Pucharów, które odbędzie się na żywo.

Scenariusz imprezy przewiduje przedstawienie wszystkich drużyn, a dopiero potem samo losowanie. W Gali udział wezmą przedstawiciele Europejskiej Komisji Siatkarskiej, delegacja narodowych federacji, a także sponsorzy i działacze poszczególnych klubów. Wszyscy sympatycy piłki siatkowej będą mieli możliwość śledzenia przebiegu tego wydarzenia na żywo w ORF Sport oraz na stronie internetowej www.laola1.tv

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz pierwszy losowanie rozgrywek Pucharów CEV odbędzie się publicznie, a także będzie transmitowane przez telewizje oraz Internet szerszej publiczności. Zawsze powinniśmy mieć na względzie wszystkich sympatyków siatkówki. Ta Gala będzie doskonałą okazją do promowania Europejskich Pucharów. Chcemy dotrzeć nie tylko do wiernych kibiców, ale także do nowej publiczności; chcemy, aby jeszcze więcej ludzi zainteresowało się siatkówką. Gala w Wiedniu stanowi świetne połączenie doskonałej organizacji, scenariusza i oprawy z odrobiną niepokoju wynikającą z wynikami losowania.” – tłumaczy Riet Ooms, wice Prezydent CEV oraz Prezydent Europejskiej Komisji Pucharowej. 

źródło: CEV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved