Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Siatkarze Czarnych mistrzami Mazowsza

Siatkarze Czarnych mistrzami Mazowsza

fot. archiwum

Bartłomiej Koryciński i Bartłomiej Kiernoz powtórzyli ubiegłoroczny sukces. W rozegranych w Warszawie mistrzostwach Mazowsza juniorów w siatkówce plażowej duet z Radomia wywalczył złoty medal.

Za dwa tygodnie zawodników Czarnych czeka występ w strefowych mistrzostwach Polski, którego gospodarzem będzie województwo lubelskie.

 

Radomianie w finale stoczyli pasjonujący mecz z duetem brązowych medalistów ubiegłorocznych mistrzostw Polski kadetów – Martin Chiniewicz/Konrad Nassalski. Pierwszy set zakończył się pewnym zwycięstwem siatkarzy Czarnych. W drugim, rywale wykorzystując błędy naszych reprezentantów doprowadzili do remisu. Wyrównany przebieg miał również tie break. Przy stanie 6:6 to jednak Bartłomiej Kiernoz i Bartłomiej Koryciński wypracowali sobie dwupunktową przewagę, której nie oddali już do końca. 

Finałowy pojedynek był w warszawskim turnieju drugim, stoczonym przez obie pary. W ćwierćfinale radomianie również pokonali siatkarzy ze stolicy 2:0. Reprezentanci Czarnych zakwalifikowali się do strefowych eliminacji mistrzostw Polski. Niestety, sztuka tak nie udała się pozostałym duetom z Radomia. Krzysztof Michalski/Paweł Filipowicz oraz Marcin Obremski/Mariusz Lechnio ukończyli rywalizację na miejscach 5-6. Kwalifikację zdobyły cztery najlepsze duety. W mistrzostwach Mazowsza wzięło udział dziewiętnaście par.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved