Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Politechnika Opolska szuka siatkarzy

Politechnika Opolska szuka siatkarzy

fot. archiwum

Sekcja siatkówki mężczyzn AZS-u KU Politechniki Opolskiej poszukuje nowych zawodników i organizuje testy sprawdzające przydatność do gry w zespole. Pierwszy camp odbędzie się jutro, a drugi w przyszły wtorek.

Z zespołu odeszli Michał Bartosiewicz, Oliwer Furgał, Paweł Nalikowski oraz Marcin Sebastyan, którzy kończą naukę na Politechnice. W związku z czym akademicy poszukują ich następców.

Na pomysł campu wpadliśmy już w ubiegłym roku i udało nam się znaleźć dwóch dobrych graczy, dlatego postanowiliśmy spróbować i teraz – tłumaczy szkoleniowiec politechników Zbigniew Rektor, wspominając Michała Bernysia i Przemysława Jetona.

Camp, a w zasadzie campy, bowiem zaplanowano dwa dni testów, odbędą się jutro i w przyszły wtorek w hali PO przy ul. Małopolskiej, początek o godz. 18:00. Organizatorzy zapraszają także tegorocznych maturzystów zainteresowanych studiowaniem na Politechnice Opolskiej.Poza campami w Opolu akademicy promują się także wśród maturzystów, jeżdżąc na turnieje pokazowe. Grali już w Namysłowie i Głuchołazach, zaś 21 czerwca wystąpią w Oleśnicy. Sezon II ligi siatkarzy startuje za trzy miesiące.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved