Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Ślepsk się zbroi

I liga: Ślepsk się zbroi

fot. archiwum

Kolejny gracz uzgodnil warunki swojego kontraktu z Klubem. Nowym siatkarzem Ślepska będzie mający za sobą epizod w PLS - Marek Wawrzyniak. Do tej pory zawodnik ten reprezentował barwy AZS UWM Olsztyn. Jest to kolejny transfer dokonany przez zespół Ślepska.

Ten przyjmujacy zawodnik obdarzony poteżną zagrywką z pewnoscią włączy się do rywalizacji o miejsce w pierwszej szóstce naszego zespołu. W najblizszy piatek pojawi się w Augustowie, aby dopełnic formalności i złozyć swój podpis na kontrakcie.


W poprzednią środę odbył się mecz sparingowy pomiędzy MKS Ślepsk a Mistrzem Litwy. Augustowska drużyna zdziesiątkowana i wyraźnie roztrenowana uległa zagranicznym rywalom. Jednak nie zwycięstwo było celem tego meczu. Trener Adam Aleksandrowicz sprawdzał bowiem podczas niego nowych zawodników. W Ślepsku wystąpił młody reprezentant Delic Polu Norwid Częstochowa – Wojciech Dziurkowski. W przeciwnej drużynie ogladani byli zarówno libero, jak i jeden przyjmujących, ale najlepsze wrażenie sprawił środkowy bloku. Klub podjął juz rozmowy w sprawie młodego zawodnika Delic Polu. Jeżeli wymagania klubu z Częstochowy, dotyczące karty zawodnika nie będą zbyt wygórowane, prawdopodobne jest pozyskanie tego zawodnika do kadry zespołu.

Być może do składu przymierzany bedzie także litewski środkowy, ale to zależy od transferu na zupełnie innej pozycji, a mianowicie atakujacego. Do drużyny obecnie przymierzanych jest dwóch atakujących – Suwalczanin Wojciech Winnik (ostatnio Trefl Gdańsk), a także zawodnik MDK Warszawa – Bartek Krzysiek (Ósemka Siedlce). Zależnie od tego, który z nich w przyszłym sezonie podejmie rywalizację o miejsce w składzie z Wojtkiem Iwanowiczem, Zarząd Klubu zdecyduje, czy podjąć kroki w celu pozyskania środkowego z Litwy.Wszystkie rozmowy powinny zakonczyć sie w tym lub ewentualnie przyszłym tygodniu.

źródło: zks-slepsk.home.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved