Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Eliminacje do Grand Prix Kędzierzyna-Koźla zakończone

Eliminacje do Grand Prix Kędzierzyna-Koźla zakończone

fot. archiwum

Osiem par z eliminacji walczyć będzie w sobotę z zespołami rozstawionym dzięki wysokiej pozycji w rankingu Przez prawie siedem godzin odbywały się w piątek eliminacje do Grand Prix Kędzierzyna-Koźla w siatkówce plażowej.

Po ich rozegraniu do grona ośmiu rozstawionych duetów dołączyły pary które okazały się najlepsze wśród 24 duetów. Są to między innymi Dawid Bułkowski i Adam Parcej z MOSiR ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dziś w pierwszej rundzie zagrają oni z Mateuszem Radojewskim i Marcinem Melnarowiczem. Z numerem jeden rozstawieni są inni gracze MOSiR ZAKSA czyli mistrzowie Polski w „plażówce”, Dominik Witczak, Damian Lisiecki. Zagrają oni pierwszy mecz z Karolem Szczepanikiem i Damianem Kostrzewą.

 

Poza tym w turnieju głównym wystąpią jeszcze dwie pary reprezentujące kędzierzyński klub. Są to Patryk Fogel i Marcin Kantor rozstawieni z numerem trzecim w turnieju oraz Damian Pilichowski i Dominik Broj grający w zawodach z „dziką kartą”. Relacja z turnieju w sobotę na antenie Radia Park.źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved