Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos zostaje w Politechnice

Karol Kłos zostaje w Politechnice

fot. archiwum

Środkowy Karol Kłos w sezonie 2009/2010 nadal będzie bronił barw OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej. PGE Skra Bełchatów pozytywnie odpowiedziała na prośbę „Inżynierów” o przedłużenie wypożyczenia młodego zawodnika.

W warszawskim klubie nie ukrywają zadowolenia z takiej decyzji. – Zatrzymanie Karola było dla nas ważne. To młody zawodnik, ale posiadający ogromny potencjał. Mimo dopiero dwudziestu lat, w nadchodzącym sezonie może być silnym punktem naszej drużyny – powiedział Adrian Komorowski, rzecznik prasowy Akademików.

 

Z pozostania w Politechnice zadowolony jest również sam zawodnik. – W Skrze otrzymałbym szanse gry, ale w Politechnice będę miał ich zdecydowanie więcej. A dla zawodnika w moim wieku ważne jest, aby grać jak najwięcej i zdobywać doświadczenie. W Warszawie będę miał szansę rozegrania nawet całego sezonu, chociaż nie jest tak, że przedłużyłem kontrakt, więc automatycznie otrzymam miejsce w wyjściowym składzie. Będę je musiał sobie wypracować – skomentował Karol Kłos. – W Warszawie mam rodzinę, przyjaciół, znajomych – to dodatkowy plus pozostania w Politechnice. Cieszę się więc z przedłużenia umowy, ale gdyby Skra postanowiła mnie zatrzymać… również bym się cieszył – uśmiechnął się skromnie. 

Karol Kłos o miejsce w szóstce będzie „walczył” z pozyskanym niedawno z Trefla Gdańsk Dariuszem Szulikiem i już znanym warszawskiej publiczności, grającym przez większość część minionego sezonu na prawym skrzydle, Januszem Gałązką.

źródło: azspw.com, inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved