Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Para Wieczorek/Kubiak triumfowała w Kołobrzegu

Para Wieczorek/Kubiak triumfowała w Kołobrzegu

plażówka mężczyzn

30 maja odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Zawody stały na wysokim poziomie co podobało się publiczności, która zebrała się w Parku Rekreacyjnym Prugar.

Turniej został rozegrany systemem brazylijskim. W meczu o 3. miejsce spotkały się duety ze Słupska Burzyński/Kuczko i Jastarni Konkel/Popek. Wygrali ci pierwsi 2:1. W finale Zbierski (Kędzierzyn Koźle)/Ożarski (Piła) przegrali z parą Wieczorek (Bydgoszcz)/Kubiak (Wałcz) 0:2.

Szczególne podziękowania należą się licznym sponsorom, dzięki którym turniej się odbył, czyli: Kołobrzeskiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego, firmom: Billa, Golf Net, Usługi Transportowe-Kuźniewicz, Intermarmarche, Divicom, Coctail Bar, Centrum Informacji Turystycznej, Prezydentowi Miasta Kołobrzeg, Tkk TV, Gazecie Kołobrzeskiej.