Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Andrzej Sitkowski: Srebro jest naszym olbrzymim sukcesem

Andrzej Sitkowski: Srebro jest naszym olbrzymim sukcesem

fot. archiwum

- Nie uważamy się za przegranych tego finału. Jesteśmy srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski i to nas najbardziej cieszy - powiedział dla seriwsu czarni.Radom.pl szkoleniowiec Czarnych Andrzej Sitkowski.

Andrzej Sitkowski (trener Czarnych): – Srebro jest naszym olbrzymim sukcesem. Ostatni raz Czarni trenowani przez Jana Skorżyńskiego sięgneli po medal Mistrzostw Polski Kadetów. Mam nadzieję, że wszyscy ludzie, a także władze zauważą ten sukces i – powiem dosadnie – zamiast pakować pieniądze w piątoligowy futbol wesprą sport na najwyższym młodzieżowym poziomie.

 

Krzysztof Michalski (kapitan Czarnych): – Uważam, że, może to zabrzmi dziwnie, ale zbyt łatwo wygraliśmy pierwszego seta. Po tak gładkim zwycięstwie, chyba rozluźniliśmy się, zaczęliśmy także gorzej zagrywać i to było główną przyczyną naszej porażki. 

Jakub Wachnik (atakujący Czarnych): – Bardzo cieszę się ze srebrnego medalu, gdyż ja wraz z Łukaszem Zugajem i Bartkiem Grzechnikiem jesteśmy młodszymi zawodnikami. Za rok postaramy się przynajmniej powtórzyć ten sukces, a marzymy o rewanżu i złocie.

 

*Autor Wojtek Głód

źródło: czarni.radom.pl, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved