Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Reprezentacja Polski kobiet na zgrupowaniu w Pile

Reprezentacja Polski kobiet na zgrupowaniu w Pile

fot. archiwum

Od soboty w Pile przebywa kadra polskich siatkarek, która przygotowuje się do prestiżowego turnieju Montreux Volley Masters. - Czternastki na wyjazd jeszcze nie ma. Podam ją później - mówi trener reprezentacji Jerzy Matlak.

W Pile jest siedemnaście zawodniczek, wszystkie które wyjechały 26 maja ze zgrupowania w Dźwirzynie. – Nie miało sensu ogłaszanie składu na turniej w Montreux, gdy trwają przygotowania i rywalizacja o miejsce w składzie. Być może czternastka będzie pokrywała się z tą, która ukazała się w mediach, ale na razie wszystkie zawodniczki mają takie same szanse – mówi Jerzy Matlak. Do Piły przyjechała również Kadra B. – Takie było założenie, żeby obie grupy spotkały się, żebym mógł zobaczyć wszystkie zawodniczki i dokonać ewentualnych zmian – powiedział Jerzy Matlak.

 

Kadra Polski na zgrupowanie w Pile: rozgrywające – Izabela Bełcik, Milena Sadurek-Mikołajczyk, atakujące – Joanna Kaczor, Izabela Żebrowska, środkowe – Katarzyna Gajgał, Dorota Pykosz, Agnieszka Bednarek, Zuzanna Efimienko, przyjmujące – Klaudia Kaczorowska, Anna Woźniakowska, Anna Barańska, Dorota Świeniewicz, Aleksandra Jagieło, Elżbieta Skowrońska, libero – Paulina Maj, Mariola Zenik, Agata Sawickaźródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved