Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Trzęsienie ziemi w Miliczu?

Trzęsienie ziemi w Miliczu?

fot. archiwum

Let's get ready to rumbleeeee! - zwykł zapowiadać wielkie bokserskie wydarzenia legendarny konferansjer Michael Buffer. 6 czerwca w Miliczu go nie będzie, lecz tam również możemy "być gotowi na wielki łomot". W ramach VI edycji Alei Gwiazd odbędzie się konkurs na najszybszą zagrywkę.

Regulamin zabawy już jest, nagroda główna również – 5 000 zł. W konkursie mogą wziąć udział gracze z PlusLigi oraz I ligi, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy i wpłacą kaucję w wysokości 100 zł. Cel konkursu? Znalezienie mocarza, który poprawnie – w myśl przepisów – wykona najszybszą zagrywkę. Szybkość mierzona będzie elektronicznie. W godz. 11-13 przeprowadzone zostaną eliminacje, a od 16 finał. Każdy śmiałek będzie miał trzy próby i pięć minut na ich wykonanie.

 

Czy są już pierwsze zgłoszenia? – Dopiero kilka dni temu rozesłaliśmy po klubach e-maile z informacją oraz regulaminem. Ale o obsadę jesteśmy spokojni. Nie zabraknie tak znanych armat, jak choćby Robert Szczerbaniuk. Dzwonił już do mnie szef klubu z Kędzierzyna – Kazimierz Pietrzyk, informując, że Benek najpewniej zareaguje odpowiednio – mówi szef Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, a jednocześnie główny organizator Alei, Mirosław Wachowiak. 

5 000 zł otrzyma zwycięzca konkursu na najszybszą zagrywkę siatkarską w Polsce. O godz. 18:00 oficjalną część imprezy zakończy mecz mężczyzn Polska – Egipt. Kadra Daniela Castellaniego będzie trenowała w Miliczu już od poniedziałku, głównie z myślą o zbliżającej się Lidze Światowej. Zatem w konkursie na najszybszą zagrywkę reprezentantów Polski nie powinno zabraknąć. – Ich oczywiście zwolnimy z wypełniania formularza i wpłacania kaucji – zaznacza prezes Wachowiak.

 

Gdy chodzi o samą aleję gwiazd, jest już w niej osiemnaście pamiątkowych tablic, m.in. Ryszarda Boska, Edwarda Skorka i Tomasza Wójtowicza. Pośmiertnie uhonorowano Huberta Jerzego Wagnera. Tym razem swoje śliczne dłonie odcisną m.in. trzy złotka: Maria Liktoras, Katarzyna Skowrońska-Dolata i Mariola Zenik.

 

Ale nie tylko. Tego zaszczytu dostąpią także szef wszystkich szefów, prezes PZPS Mirosław Przedpełski, Paweł Zagumny i Mariusz Wlazły. Tego ostatniego najpewniej jednak w Miliczu zabraknie. Ponoć 6 czerwca ma ślub siostry. Szkoda, bo to prawdziwy serwisowy bombardier.

 

VI Aleja Gwiazd Siatkówki odbędzie się w hali OSiR-u przy ul. Armii Krajowej. Bilety na całość imprezy (konkurs, odsłonięcie tablic, piknik, mecz) w cenie 50 i 60 zł. Dla grup zorganizowanych – 40 zł. Można je zamawiać na stronie www.alejagwiazd.pl lub w siedzibie milickiego OSiR-u – tel. 071-384-12-15.

 

*Autorem tekstu jest Wojciech Koerber

źródło: Gazeta Wrocławska, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved