Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Buszek przedłużył kontrakt

Rafał Buszek przedłużył kontrakt

fot. archiwum

Przyjmujący Rafał Buszek przedłużył w niedzielę kontrakt z J.W. Construction OSRAM AZS Politechniką Warszawską. Dwudziestodwuletni zawodnik barw „Inżynierów” bronił będzie co najmniej przez kolejne dwa lata.

Choć kontrakt z Politechniką miałem ważny jeszcze na sezon 2009/2010, już teraz zdecydowałem się go przedłużyć. Chciałem zostać w Warszawie, bo widzę tu możliwość regularnej gry, a co za tym idzie, dalszego rozwoju – powiedział Buszek . – W poprzednim sezonie w naszym zespole panowała wyjątkowa atmosfera. Nie ukrywam swoich nadziei, że będzie tak nadal, co także miało wpływ na moją decyzję – wyjaśnił.

 

Młody przyjmujący do Warszawy przyjechał prosto ze Spały, wykorzystując krótką przerwę w treningach reprezentacji, z którą przygotowuje się do Ligi Światowej. – W kościach czuję wykonaną pracę, ale to dobrze, bo zaprocentuje to w przyszłości – skomentował. – To moje pierwsze powołanie do kadry, więc dla mnie wszystko jest nowe. Ale nie mogę nie być zadowolony. Przy trenerze Castellanim mogę się naprawdę wiele nauczyć – dodał Rafał. – Czy po tych kilku tygodniach przygotowań mam szansę na występ w Lidze Światowej? Takie same jak w dniu otrzymania powołania – uśmiechnął się skromnie. – Nie umiem ich określić. Czas pokaże .źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved