Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kadra Polski na Montreux Volley Masters

Kadra Polski na Montreux Volley Masters

Polska Siatkówka - logo
fot. archiwum

Szkoleniowiec żeńskiej reprezentacji Polski, Jerzy Matlak, ogłosił nazwiska 14 zawodniczek, które pojadą na szwajcarski turniej Montreux Volley Masters. Do Montreux nie jedzie m.in. Katarzyna Skowrońska-Dolata.

Oprócz zawodniczki Scavolini Pesaro w szwajcarskim Montreux zabraknie Katarzyny Skorupy , Klaudii Kaczorowskiej i Natalii Bamber .

 

Przypomnijmy, że turniej rozpocznie się 9 czerwca. Polki zagrają w grupie A wraz z Brazylią, Chinami i Niemcami. 

14-osobowa kadra na w Montreux:2. Mariola Zenik (l)3. Izabela Żebrowska4. Izabela Bełcik5. Katarzyna Gajgał8. Dorota Świeniewicz9. Agnieszka Bednarek10. Anna Woźniakowska11. Anna Barańska12 Milena Sadurek-Mikołajczyk13. Dorota Pykosz15. Agata Sawicka (l)16. Aleksandra Jagieło17. Joanna Kaczor19. Elżbieta Skowrońska 

Kadra siatkarek będzie na zgrupowaniu w Dźwirzynie do wtorku. Tego dnia zawodniczki wyjadą na czterodniowy odpoczynek i następnie spotkają w Pile, gdzie trenować będą do wylotu na turniej w Montreux. W podróż do tej szwajcarskiej miejscowości udadzą się z Poznania 7 czerwca.

 

Z powołanych do kadry zawodniczek nie ma m.in. Joanny Mirek, której problemy zdrowotne są znane. Przed trzema dniami była u nas Katarzyna Skowrońska-Dolata. Rozmawiałem o jej odpoczynku. Miałaby dołączyć do nas po naszym powrocie z turnieju w Turynie, gdzie zagramy po Montreux. Obecnie skupiamy się na solidnej pracy i to jest najważniejsze – powiedział Jerzy Matlak .

źródło: inf. prasowa, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved