Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kadra Polski na Montreux Volley Masters

Kadra Polski na Montreux Volley Masters

fot. archiwum

Szkoleniowiec żeńskiej reprezentacji Polski, Jerzy Matlak, ogłosił nazwiska 14 zawodniczek, które pojadą na szwajcarski turniej Montreux Volley Masters. Do Montreux nie jedzie m.in. Katarzyna Skowrońska-Dolata.

Oprócz zawodniczki Scavolini Pesaro w szwajcarskim Montreux zabraknie Katarzyny Skorupy , Klaudii Kaczorowskiej i Natalii Bamber .

 

Przypomnijmy, że turniej rozpocznie się 9 czerwca. Polki zagrają w grupie A wraz z Brazylią, Chinami i Niemcami. 

14-osobowa kadra na w Montreux:2. Mariola Zenik (l)3. Izabela Żebrowska4. Izabela Bełcik5. Katarzyna Gajgał8. Dorota Świeniewicz9. Agnieszka Bednarek10. Anna Woźniakowska11. Anna Barańska12 Milena Sadurek-Mikołajczyk13. Dorota Pykosz15. Agata Sawicka (l)16. Aleksandra Jagieło17. Joanna Kaczor19. Elżbieta Skowrońska 

Kadra siatkarek będzie na zgrupowaniu w Dźwirzynie do wtorku. Tego dnia zawodniczki wyjadą na czterodniowy odpoczynek i następnie spotkają w Pile, gdzie trenować będą do wylotu na turniej w Montreux. W podróż do tej szwajcarskiej miejscowości udadzą się z Poznania 7 czerwca.

 

Z powołanych do kadry zawodniczek nie ma m.in. Joanny Mirek, której problemy zdrowotne są znane. Przed trzema dniami była u nas Katarzyna Skowrońska-Dolata. Rozmawiałem o jej odpoczynku. Miałaby dołączyć do nas po naszym powrocie z turnieju w Turynie, gdzie zagramy po Montreux. Obecnie skupiamy się na solidnej pracy i to jest najważniejsze – powiedział Jerzy Matlak .

źródło: inf. prasowa, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved