Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Brazylijczycy po raz drugi pokonali Niemców

Brazylijczycy po raz drugi pokonali Niemców

fot. archiwum

Reprezentacja Brazylii kontynuuje europejskie tournee. W niedzielę podopieczni Bernardo Rezende rozegrali drugie spotkanie towarzyskie z Niemcami i zwyciężyli 3:1.

Drugie spotkanie Niemców i Brazylijczyków rozpoczęło się od wyrównanej walki. Brazylijczycy prowadzili nieznacznie. Po skutecznym ataku Schöpsa Niemcy przegrywali tylko 18:19. W końcówce jednak goście utrzymali minimalne prowadzenie i w konsekwencji wygrali 25:23. Gospodarzom udało się zwyciężyć jedynie w drugiej partii, choć do stanu 19:19 prowadzili w niej Brazylijczycy. Niemcy jednak bardzo mocno się zmobilizowali i zwyciężyli do 21.

 

W trzecim secie Brazylijczycy bardzo wyraźnie kontrolowali grę. Od razu zdobyli kilkupunktowe prowadzenie. Gospodarzom udało się zdobyć tylko 16 punktów. Czwarta partia była znów wyrównana. Po asie serwisowym Andrae było po 11. W końcówce gości wyszli na dwupunktowe prowadzenie, które utrzymali do ostatniego gwizdka sędziego. 

W drugim spotkaniu najwięcej punktów zdobyli Jochen Schöps (15) i Björn Andrae (12) dla Niemiec, zaś dla Brazylii Murilo (22) i Rivaldo (16).

 

Niemcy – Brazylia 1:3

(23:25, 25:21, 16:25, 23:25)

 

Składy zespołów:

Niemcy : Simon Tischer, Jochen Schöps, Björn Andrae, Marcus Popp, Marcus Böhme, Georg Wiebel, Thomas Kröger (libero)

Brazylia : Bruno, Murilo, Thiago, Rivaldo, Lucas, Eder, Sergio (libero)

 

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu Brazylijczycy zwyciężyli 3:0. Trzeci sparing pomiędzy tymi ekipa odbędzie się w poniedziałek. Dla Niemców jest to przetarcie przed kwalifikacjami do MŚ. Podopieczni Raula Lozano zagrają z Chorwacją, Białorusią i Słowacją w dniach 29-31 maja w Popradzie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved