Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Kwal. do MŚ 2010: Wyniki 4. dnia turnieju na Jamajce

Kwal. do MŚ 2010: Wyniki 4. dnia turnieju na Jamajce

x - [stare] FIVB

Męski turniej kwalifikacyjny II rundy do MŚ 2010 na Jamajce powoli dobiega końca. Wczoraj rozegrano spotkania półfinałowe. Siatkarze Bahamów pokonali gospodarzy, zaś Meksykanie gładko wygrali z reprezentacją Haiti.

W pierwszym półfinale gospodarze turnieju ulegli siatkarzom z Bahamów 1:3. Jamajczycy byli lepsi jedynie w pierwszym secie, którego wygrali dość gładko. W pozostałych partiach grę zaczęli kontrolować rywale, choć w trzeciej i czwartej partii w końcowej fazie nie brakowało emocji.

Jamajka – Bahamy 1:3

(25:19, 18:25, 22:25, 22:25)

Siatkarze z Meksyku okazali się zbyt trudnym rywalem dla reprezentacji Haiti. W dwóch pierwszych setach wygrali bardzo łatwo. Nieco więcej emocji przyniosła trzecia partia, w której siatkarze z Haiti "ugrali" 20 punktów.

Meksyk – Haiti 3:0

(25:16, 25:16, 25:20)

Zespoły, które zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach zagrały wczoraj o rozstawienie końcowe. Reprezentacja St.Lucii okazała się o wiele lepsza od Wysp Kajmańskich. W każdym setów siatkarze z St.Lucii wypadali o klasę lepiej.

Wyspy Kajmańskie – St.Lucia 0:3

(11:25, 15:25, 14:25)