Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sisley Treviso: W miejsce Cisolli Martino lub Winiarski

Sisley Treviso: W miejsce Cisolli Martino lub Winiarski

fot. archiwum

Trento opuszcza Nikola Grbić - to już pewne. Czy zespół wicemistrza kraju opuści także Michał Winiarski? Portale włoskie coraz śmielej wspominają o Polaku w kontekście najsłynniejszej włoskiej drużyny klubowej.

Czy z zespołu z Trydentu odejdzie reprezentant Polski, Michał Winiarski ? Wiele wskazuje na to, że to całkiem prawdopodobny scenariusz. Kilkanaście dni temu niemożliwe stało się faktem – Sisley Treviso ma opuścić grający w nim od lat Alberto Cisolla . Kto zastąpi go na przyjęciu?

 

W gronie wymienianych siatkarzy najpoważniej brzmią nazwiska Matteo Martino , który w obecnym sezonie bronił barw Lube Banca Macerata, a także – polskiego przyjmującego. Tuż po finale polskich rozgrywek ojciec Michała Winiarskiego potwierdził w rozmowie z tygodnikiem "Super Volley", że jego syn faktycznie otrzymał propozycję od zespołu z Treviso. We włoskich mediach o ewentualnym transferze Michała do Sisleya mówi się coraz więcej. 

Czy reprezentant Polski w przyszłym sezonie bedzie bronić barw najbardziej utytułowanego włoskiego zespołu? O tym przekonamy się w najbliższych dniach.

 

*Opracowanie: Dominika Chorzępa (Reprezentacja.net)

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved