Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Memoriał Wagnera odbędzie się w Łodzi

Memoriał Wagnera odbędzie się w Łodzi

fot. archiwum

W sierpniu w nowej hali widowiskowo-sportowej będzie można zobaczyć czołowe europejskie drużyny siatkarskie. Okazją do tego będzie memoriał Huberta Wagnera. Wcześniej kadra Polski zagra w Łodzi z Brazylią w LŚ.

Coroczny turniej dotychczas był rozgrywany w Olsztynie. Teraz jednak został przeniesiony do Łodzi, do najnowocześniejszej i największej hali w Polsce. Dzięki temu więcej kibiców będzie mogło obejrzeć naszą reprezentację, która będzie rywalizować z Włochami, Serbią, Chinami i Hiszpanią. Turniej zaplanowany na 21-23 sierpnia, będzie dla europejskich zespołów ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami kontynentu w Turcji.

 

Wcześniej, 27 i 28 czerwca, kadra Polski zagra w Łodzi z Brazylią w Lidze Światowej. 

Obsada będzie wspaniała, a takie zespoły jak Hiszpania czy Serbia na pewno nie potraktują tego turnieju wyłącznie towarzysko – uważa Jerzy Mróz. – To przecież będzie dla nich ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w Turcji. Nie można też przekreślać szans na zajęcie dobrego miejsca przez Chińczyków, którzy wystąpili w memoriale już cztery lata temu i od tamtej pory poczynili ogromne postępy.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved