Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rewolucja w Energetyku Jaworzno

Rewolucja w Energetyku Jaworzno

fot. archiwum

Zespół Energetyka Jaworzno nie kryje planów związanych z awansem do PlusLigi. Kadra trenera Wiktora Kreboka, która zostanie w tym sezonie poważnie przemeblowana, ma liczyć osiemnastu zawodników.

Jedni miejsce budowanego, silnego Energetyka martwić się nie muszą, drudzy już wiedzą, że w barwach MCKiS-u więcej już nie wystąpią. – Spotkałem się z zawodnikami i podziękowałem wszystkim siatkarzom, którym skończyły się kontakty – mówi trener ekipy z Jaworzna, Wiktor Krebok. – Bardzo chciałbym w tym mieście stworzyć silny ośrodek siatkarski, który włączył by się do walki o wejście do PlusLigi. W związku z czym na kilku pozycjach musimy poszukać innych, silniejszych zawodników – dodaje.

 

Klub podziękował na razie za współpracę Tomaszowi Kamudzie, Maciejowi Rzędzickiemu, Szymonowi Kosteckiemu i Łukaszowi Warchołowi. Nie wiadomo jaką rolę będą pełnić w zespole Mariusz Syguła i Krzysztof Szopa. Ten drugi będzie przyjmującym, albo drugim atakującym. – Mnie satysfakcjonuje sama gra w zespole – mówi Krzysztof Szopa. – A na jakiej pozycji mnie trener ustawi, to jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Obojętnie gdzie mnie ustawi i tak będę starał grać się jak najlepiej – dodaje atakujący MCKiS-u 

Kadra „Energetycznych” ma liczyć aż osiemnastu zawodników. Trener Wiktor Krebok chce do zespołu pozyskać zawodników młodych, perspektywicznych i żądnych zwycięstw, Nie powinni być z tym problemów, gdyż telefon szkoleniowca drużyny z Jaworzna nieustanie dzwoni z kolejnymi ofertami. – Przez ostatni tydzień mój telefon jest „czerwony” – śmieje się Krebok. – Nie wiem z czym jest to związane? Mam nadzieje, że ludzie chcą pracować, że się zorientowali, iż starszy trener, bardzo wymagający, może im pomóc w rozwoju karieru – z czego osobiście bardzo bym się cieszył – mówi. To w jakim składzie będą pracować siatkarze MCKiS-u, aby w przyszłym sezonie wywalczyć awans do PlusLigi będzie wiadome do końca czerwca.

źródło: TV Silesia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved