Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze ruchy kadrowe w BBTS

Pierwsze ruchy kadrowe w BBTS

fot. archiwum

Do pierwszych zmian doszło w pierwszoligowym BBTS-ie Bielsko-Biała. Jak podaje oficjalna strona internetowa zespołu, z klubem z Podbeskidzia pożegnali się rozgrywający - Grzegorz Pająk oraz atakujący, Jan Król.

Transferowa karuzela dotarła do Bielska-Białej. Wszystkich sympatyków zespołu z Podbeskidzia najbardziej interesuje obsada ławki trenerskiej. W tym temacie włodarze klubu mogą tylko apelować o cierpliwość. Dotychczasowy trener BBTS, Grzegorz Wagner, zobowiązał się określić swoje plany do końca obecnego tygodnia. Aktualnie szkoleniowiec bielszczan przebywa w Kielnarowej, gdzie prowadzi zgrupowanie Kadry B.

Już wiadomo, że klub opuszczają atakujący Jan Król oraz rozgrywający Grzegorz Pająk. Obaj zawodnicy najprawdopodobniej zagrają w zespołach PlusLigi – kolejno AZS Politechnika Warszawska oraz KS Jastrzębski Węgiel. Pozostali siatkarze zadeklarowali chęć pozostania w BBTS. Zawodnicy przedstawili swoje propozycje dotyczące kwestii finansowych, które obecnie rozważa Zarząd. Być może dojdzie jeszcze do kosmetycznych roszad w zespole, o których klub poinformujemy w najbliższych dniach.

źródło: bbtssiatkarz.contract.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved