Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Pod wodzą Gabrycha do finału MP Służby Więziennej

Pod wodzą Gabrycha do finału MP Służby Więziennej

fot. archiwum

Trwający niespełna godzinę pojedynek i prawie tysiąc kilometrów w obie strony. Takie przeszkody musieli pokonać funkcjonariusze grudziądzkiej dwójki, którzy pewnie zwyciężyli Zakład Karny z Krzywańca uzyskując awans do finału MP Służby Więziennej, który odbędzie się w sierpniu

Grudziądzanie wyruszając za zachód nie znali ani przeciwnika, ani miejsca w którym odbędzie się pojedynek. Grudziądzka ekipa zjawiła się na miejscu w póżnych godzinach nocnych, mecz odbył się o godzinie dziesiątej dnia następnego. Pikanterii dodaje fakt że z grudziądzanom zgodził się przewodzić Olimpijczyk z Aten, Piotr Gabrych , który wystąpił w roli trenera. Osłabieni grudziądzanie bez dwóch podstawowych zawodników którzy przebywali na szkoleniu w Kaliszu, sprostali funkcjonariuszom z ZK Krzywaniec, którzy tego dnia byli w dobrej dyspozycji. Pierwszy set to walka punkt za punkt i nic nie zapowiadało srogiej przegranej gospodarzy. Goście szybko się jednak zaklimatyzowali i reszta pojedynku była już tylko formalnością.

 

Następni przeciwnicy nie będą już tak łatwą zdobyczą. W finałach w Kulach wystąpią między innymi funkcjonariusze z Wołowa którzy do niedawna z powodzeniem występowali w rozgrywkach drugiej ligi mężczyzn. 

ZK nr2 Grudziądz- ZK Krzywaniec 3:0

(25:14, 25:15, 25:13)

 

Składy zespołów:

Grudziądz: Ruzga, Strublewski, Kuskowski, Wróblewski, Ziółkowski, Wiśniewski, Sobczyński, Radziszewski, Matuszewicz

Krzywaniec: Szuszka, Kamiński, Reszczyński, Pirol, Skarpniak, Niemcw, Kucharski, Klaus, Pas, Banaszczak, Zgoliński

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved