Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Radomianie na mistrzostwach Polski oldbojów

Radomianie na mistrzostwach Polski oldbojów

fot. archiwum

Pasjonaci Volley Czarni, pod taką nazwą wystąpi ekipa reprezentująca Radom w rozpoczynających się dzisiaj w Kędzierzynie Koźlu mistrzostwach Polski oldbojów w piłce siatkowej. O medale rywalizować będą również dwa zespoły z Przysuchy - Zagłoba i Pedek.

W turnieju weźmie udział 38 drużyn. W pięciu kategoriach wiekowych rozegranych zostanie 72 mecze. – Organizatorzy szacują, że wystąpi w nich 381 siatkarzy. To rekordowa liczba uczestników – informuje Robert Mach , były prezes Czarnych Radom. Najliczniej obsadzoną jest kategoria plus 45 lat. O zwycięstwo walczyć będzie dwanaście drużyn, i to właśnie w tej grupie zagra zespół Pasjonaci Volley Czarni.

Jedziemy walczyć o jak najwyższą lokatę – podkreśla Robert Mach. Obok niego w kadrze radomskiej drużyny znaleźli się m. in. Roman Pogoda i Mariusz Komar , dwa byli zawodnicy WKS-u. Obowiązki kapitana pełnić będzie natomiast dobrze znany z rozgrywek amatorów Jarosław Surma .

W składach innych drużyn odnaleźć można wiele znakomitości. Zgłoszeni do rozgrywek zostali np. Ryszard Bosek i Waldemar Wspaniały , Marian Kardas i Zbigniew Żukowski , Roman Bartuzi i Robert Malicki , Marek Kwieciński i Karol Hachuła , a także … Jacek Skrok i Andrzej Skorupa . Niestety, gwiazdy radomskiego sportu, tym razem bronić będą barw … teamu Sport Partner Nowy Sącz.* Sławomir Monik (SportRadom.pl)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved