Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Rzym: Kubala/Benes katami Polaków

WT Rzym: Kubala/Benes katami Polaków

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel

Nie udało się też Grzegorzowi Fijałkowi i Mariuszowi Prudlowi. Zostali wyeliminowani przez tę samą czeską parę, co rundę wcześniej Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz.

Kubala/Benes grają w turnieju bardzo dobrze. W pierwszej rundzie urwali seta słynnym Cunha/Pedro , jednak ostatecznie przegrali. Wtedy natrafili na Michała Kądziołę i Jakuba Szałankiewicza , z ktorymi pewnie wygrali. Kolejnym ich rywalem była… również polska para. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel , ktorzy w 2. rundzie polegli z Brazylijczykami Harley/Alison odnieśli porażkę również z Czechami. Mecz był wyrównany, bo oba sety zakończyły się rezultatem 21:19. Kolejnym przystankiem naszych par będą Mysłowice. Turniej odbędzie się w dniach 26-31 maja.

Kubala/Benes – Fijałek/Prudel 2:0

(21:19, 21:19)