Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Rzym: Fijałek i Prudel w 2. rundzie, porażka drugiej pary

WT Rzym: Fijałek i Prudel w 2. rundzie, porażka drugiej pary

fot. archiwum

W Rzymie do drugiej rundy zakwalifikowali się już Grzegorz Fijałek z Mariuszem Prudlem. Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz niestety przegrali swój pierwszy mecz.

W swoim pierwszym meczu we Włoszech, nasza para wylosowała zawodników z Czech – Biza/Rotrekl . Nasi południowi sąsiedzi są rozstawieni z numerem 16., o jeden wyższym, niż Polacy. Nie przestraszyło to jednak naszych plażowiczów. Pewnie wygrali swój mecz do 17 i 15. Spotkanie potrwało niespełna 40 minut. W kolejnej rundzie para zagra z rozstawionymi z "jedynką" Brazylijczykami – Harley/Alison. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.

 

Fijałek/Prudel – Biza/Rotrekl 2-0(21:17, 21:15)

Nie udało się jednak naszej drugiej parze. Mimo woli walki, Kądzioła/Szałankiewicz gładko przegrali ze Szwajcarami Gabathuler/Wenger . Mecz potrwał zaledwie 35 minut, a Polacy przegrywali do 16 i 12. Kolejny mecz nasi reprezentanci rozegrają najprawdopodobniej z Czeską parą Kubala/Benes , ponieważ grają oni z Brazylijczykami Cunha/Pedro , a ich szanse w tym meczu są małe.

Kądzioła/Szałankiewicz – Gabathuler/Wenger 0:2

(16:21, 12:21)

 


 

W swoim drugim meczu turnieju SWATCH FIVB World Tour w Rzymie, Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel ulegli rozstawionym z „jedynką” Brazylijczykom Harley/Alison.

 

Harley/Alison – Fijałek/Prudel 2:0

(21:12, 21:14)

 

Z turniejem pożegnała się nasza para Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz. Reprezentaci Polski nie dali rady zawodnikom z Czech Kubala/Benes, którzy narobili strachu Brazylijczykom Cunha/Pedro – słynni siatkarze wygrali dopiero w tie – breaku. Ponownie mimo dobrych chęci nasza para gładko przegrała do 16 i 13. Był to już drugi przegrany mecz w Rzymie, a co za tym idzie, wyeliminował Polaków z turnieju.

 

Kądzioła/Szałankiewicz – Kubala/Benes 0:2

(16:21, 13:21)

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved