Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowe nazwiska w GTPS w przyszłym tygodniu

Nowe nazwiska w GTPS w przyszłym tygodniu

fot. archiwum

W środę kontrakty z gorzowskim GTPS przedłużyli Paweł Kupisz, Krzysztof Grzesiowski, Michał Stępień i Marcin Olichwer. Wszyscy podpisali roczne umowy. Tym samym dołączyli do Łukasza Wrońskiego i będą reprezentować gorzowskie barwy w sezonie 2009/10.

Jak wiadomo wcześniej z klubem pożegnali się Tomasz Borczyński , który postanowił zakończyć sportową karierę i Mateusz Jasiński , który powrócił z wypożyczenia do Jokera Piła. W barwach gorzowskiego klubu na pewno nie ujrzymy też Macieja Wołosza i Michała Kamińskiego , którzy najprawdopodobniej będą występować na parkietach ekstraklasy. Ten pierwszy jest bliski podpisania kontraktu z Siatkarzem Wieluń, a o drugiego upomniał się Jastrzębski Węgiel, z którego to popularny "Misiek" był wypożyczony. Pozostali zawodnicy nie dostali propozycji przedłużenia kontraktów, a są to: Radosław Maciejewicz , Marcin Kudłacik i Damian Kaniowski .

Nowe ogniwa GTPS poznamy już prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Nowy zespół, będzie młodą, ambitną drużyną, która pod wodzą Sławomira Gerymskiego z pełną wolą walki i zaangażowaniem będzie zmagać się w pierwszoligowych rozgrywkach. Do klubu wpłynęło ponad 30 ofert od zawodników w wieku 19-22 lat , którzy wyrazili chęć występów w GTPS. Kadra jednak liczyć będzie 12-13 graczy, dlatego też trener Gerymski ma spory ból głowy na kogo postawić. Pierwsze nazwiska powinniśmy poznać już w poniedziałek.

W nadchodzącym sezonie zespół najprawdopodobniej dalej będzie występował pod szyldem Rajbud Development, a dalsze wsparcie zadeklarowali także pozostali główni sponsorzy, firmy Meprozet i Gorbud.źródło: gtpsgorzow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved