Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Siatkarki Argentyny trenują przed kwalifikacjami do MŚ 2010

Siatkarki Argentyny trenują przed kwalifikacjami do MŚ 2010

Żeńska reprezentacja Argentyny rozpocznie kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2010 od udziału w turnieju II rundy. Argentynki będą gospodyniami imprezy, która odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca.

Reprezentacja Argentyny zmierzy się z zespołami narodowymi Wenezueli, Urugwaju, Chile, Boliwii i Kolumbii. Dwie najlepsze ekipy udadzą się w lipcu na turniej III rundy do Brazylii.

Trener Horacio Bastit podał nazwiska 17 zawodniczek, które będą przygotowywać się do tego turnieju. Do tej listy dołączyła jeszcze w poniedziałek Sabrina Seguí, która występuje w Club San Vito (włoska Serie A2).14 maja Argentynki udadzą się do Tortuguitas Stadium, aby sprawdzić przygotowanie hali oraz rozpocząć kolejne treningi przed turniejem kwalifikacyjnym.

Kadra Argentyny: Julia Benet, Lucía Bertaina, Antonela Bortolozzi, Leticia Boscacci, Florencia Busquets, Florencia Carlotto, Yael Castiglione, Natali Hartmann, Camila Jersonsky, Georgina Klug, Aylin Pereira, Goeringa Pinedo, Tatiana Pizzo, Marinela Robinem, Josefina Fernandez, Ileana Leyendeker, Sabrina Seguí.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved