Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Ceny karnetów w Rzeszowie drastycznie nie wzrosną

Ceny karnetów w Rzeszowie drastycznie nie wzrosną

fot. archiwum

W Asseco Resovii trwają przygotowania do nowego sezonu i to nie tylko w kwestii transferowej. Na początku czerwca powinny się pojawić pierwsze informacje na temat karnetów i biletów na mecze PlusLigi i Ligi Mistrzów.

Na pewno postaramy się uhonorować w jakiś sposób tych, którzy posiadają karnety z minionego sezonu, m.in. to oni będą mogli w pierwszej kolejności kupić w przedsprzedaży karnety nawet na te miejsca, które mieli w sezonie 2008/2009. Dopiero później pozostałe osoby będą mogły nabyć karty wstępu na cały sezon – mówi wiceprezes Asseco Resovii, Bartosz Górski.

W rzeszowskim klubie twierdzą, że ceny zarówno karnetów, jak i biletów drastycznie nie wzrosną. – Za wcześnie jeszcze na konkrety, ale zakładam, że ich cena niewiele się zmieni – informuje Górski. – Na pewno sukcesu, jaki zespół osiągnął w tym sezonie, nie będziemy chcieli maksymalnie wykorzystać i to w złym znaczeniu. Nie wykluczam nawet, że karnet będzie kosztował tyle samo, co w minionym sezonie – mówi wiceprezes Asseco Resovii.

Najprawdopodobniej karnety będą obowiązywały jednak tylko na mecze PlusLigi. Na rozgrywki Ligi Mistrzów będą bilety. Posiadacze karnetów przy ich zakupie będą mieć przywileje. – To jest takie pierwsze wstępne założenia i może się to jeszcze zmienić – mówi wiceprezes Górski. – Posiadacze karnetów mieliby np. wówczas prawo do zakupu tańszych biletów na mecze LM, a dla innych byłaby nieco inne cena. Na pewno nie będą to jednak wygórowane ceny rzędu 100 złotych. Na razie są to różne robocze plany, które nie wykluczają też łączonych karnetów – na PlusLigę i na Ligę Mistrzów. Za 3-4 tygodnie pojawić się powinny już pierwsze konkretne informacje – kończy Bartosz Górski.W minionym sezonie w klubach, które uczestniczyły w Indesit Champions League: PGE Skra Bełchatów i Domex Tytan AZS Częstochowa, też były rozgraniczenia w karnetach, ale wynika to poniekąd z regulaminu CEV. Władze Europejskiej Federacji Siatkówki wymagają bowiem, żeby na biletach i innych wejściówkach widniały tylko reklamy sponsorów LM.

Podczas losowania LM 26 czerwca w Wiedniu, każdy przedstawiciel klubów biorących udział w rozgrywkach otrzyma m.in. pełen wzór biletów, które będą jednolite na cały sezon Champions League.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved