Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Joker Piła – Chemik Bydgoszcz towarzysko

Joker Piła – Chemik Bydgoszcz towarzysko

Nie odpoczywają zawodnicy drużyn PLS i I ligi mężczyzn. W Pile zawodnicy Chemika Bydgoszcz najpierw pokonali 3:2 beniaminka PLS Jokera a potem przegrali 1:4.

Zamiast o 10, kilka minut przed 11 bydgoscy siatkarze rozpoczęli pierwsze z kontrolnych meczów na parkiecie rywala. Rywala, z którym bydgoszczanie od dawna toczyli nie tylko sparingowe boje, ale teraz Joker pierwszy sezon występuje w Polskiej Lidze Siatkówki. Sprawdzian formy wypadł na korzyść I-ligowej ekipy. Trener Wiesław Popik dokonywał wielu zmian. Główną było wstawienie od drugiego seta na pozycji rozgrywającego Wojciecha Blomberga za Tomasza Borczyńskiego.

Jaka jest dyspozycja drużyny? No wie pan, świąteczno-noworoczna – przyznał przed drugim spotkaniem trener Wiesław Popik. Po południu w drugim spotkaniu bydgoszczanie przegrali 1:4. Trener Popik próbował nowego zawodnika, Słoweńca Jasję Samca, zawodnika Jokera.

Dodajmy, że najbliższy ligowy mecze Delekty/Chemika w Bydgoszczy będzie przyspieszony z soboty 7 stycznia na piątek, szóstego (początek o 18:00). Zmianę terminy wymuszają tradycyjne turnieje piłkarskie odbywające się w ten weekend w hali Łuczniczka: V Międzynarodowy Turniej Oldbojów im. Andrzeja Brończyka i Carlsberg Cup.