01-12-2018 sobota
15:30 | AZS AGH Kraków | Stal Nysa | I liga M tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | #Volley Wrocław | LSK tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Buskowianka Kielce | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:00 | Developres Rzeszów | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
17:30 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Asseco Resovia Rzeszów (POL) | KMŚ M tabela |
17:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | Mazovia Warszawa | I liga K tabela |
17:30 | SMS PZPS Szczyrk | Uni Opole | I liga K tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Joker Świecie | I liga K tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
18:30 | MKS Kalisz | ŁKS Łódź | LSK tabela |
19:00 | Wisła Warszawa | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
20:00 | WTS Włocławek | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
20:30 | Trentino Volley (ITA) | Fakieł Nowy Urengoj (RUS) | KMŚ M tabela |
02-12-2018 niedziela
14:45 | Budowlani Łódź | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
15:00 | Szóstka Mielec | Budowlani Toruń | I liga K tabela |
17:30 | Asseco Resovia Rzeszów (POL) | Fakieł Nowy Urengoj (RUS) | KMŚ M tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Chemik Police | LSK tabela |
20:30 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Trentino Volley (ITA) | KMŚ M tabela |
03-12-2018 poniedziałek
17:30 | PTPS Piła | Radomka Radom | LSK tabela |
04-12-2018 wtorek
20:30 | Onico Warszawa | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
05-12-2018 środa
17:00 | Uni Opole | Budowlani Toruń | I liga K tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | PWSZ Tarnów | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
18:00 | Ślepsk Suwałki | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
18:00 | Stal Nysa | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | Szóstka Mielec | MKS Dąbrowa Górnicza | I liga K tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
18:00 | Joker Świecie | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Budowlani Łódź | LSK tabela |
18:30 | MCKiS Jaworzno | Buskowianka Kielce | I liga M tabela |
18:30 | Norwid Częstochowa | Krispol Września | I liga M tabela |
20:00 | Mazovia Warszawa | WTS Włocławek | I liga K tabela |
07-12-2018 piątek
17:30 | Radomka Radom | MKS Kalisz | LSK tabela |
20:00 | Mazovia Warszawa | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
20:30 | Trefl Gdańsk | Onico Warszawa | PlusLiga tabela |
08-12-2018 sobota
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
16:00 | ŁKS Łódź | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
17:00 | MCKiS Jaworzno | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
17:00 | Developres Rzeszów | PTPS Piła | LSK tabela |
17:00 | Ślepsk Suwałki | Stal Nysa | I liga M tabela |
17:00 | AZS AGH Kraków | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Szóstka Mielec | WTS Włocławek | I liga K tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Joker Świecie | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | Buskowianka Kielce | I liga M tabela |
18:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Krispol Września | I liga M tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | #Volley Wrocław | LSK tabela |
09-12-2018 niedziela
14:45 | Skra Bełchatów | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
16:00 | Pałac Bydgoszcz | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
17:00 | Karpaty Krosno | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:30 | AZS Olsztyn | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19:00 | Uni Opole | MKS Dąbrowa Górnicza | I liga K tabela |
20:30 | Chemik Police | Budowlani Łódź | LSK tabela |
10-12-2018 poniedziałek
18:00 | MKS Będzin | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
11-12-2018 wtorek
LUK Politechnika Lublin | BBTS Bielsko-Biała | Puchar Polski M tabela | |
18:00 | PTPS Piła | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
18:00 | Olimpia Sulęcin | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
12-12-2018 środa
MOSiR Sieradz | Stal Nysa | Puchar Polski M tabela | |
17:30 | Czarni Radom | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
18:00 | Warta Zawiercie | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
18:00 | Cuprum Lubin | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:00 | Resovia Rzeszów | Chemik Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
18:00 | #Volley Wrocław | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Chemik Police | LSK tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Radomka Radom | LSK tabela |
18:30 | MKS Kalisz | Developres Rzeszów | LSK tabela |
19:00 | GKS Katowice | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
20:30 | Onico Warszawa | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
13-12-2018 czwartek
SMS PZPS I Spała | Lechia Tomaszów Maz. | Puchar Polski M tabela | |
18:00 | Ślepsk Suwałki | Gwardia Wrocław | I liga M tabela |
18:00 | AZS Częstochowa | MCKiS Jaworzno | I liga M tabela |
20:30 | Budowlani Łódź | ŁKS Łódź | LSK tabela |
14-12-2018 piątek
17:30 | PTPS Piła | MKS Kalisz | LSK tabela |
20:00 | NOSiR Nowy Dwór Maz. | 7R Solna Wieliczka | Puchar Polski K tabela |
15-12-2018 sobota
14:00 | Energetyk Poznań | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
15:00 | AZS AGH Kraków | KPS Siedlce | I liga M tabela |
17:00 | Krispol Września | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Joker Świecie | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
17:00 | Stal Nysa | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | WTS Włocławek | Uni Opole | I liga K tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Mickiewicz Kluczbork | I liga M tabela |
17:30 | Budowlani Toruń | MKS Dąbrowa Górnicza | I liga K tabela |
17:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:30 | Mazovia Warszawa | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
18:00 | Chemik Police | #Volley Wrocław | LSK tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | Szóstka Mielec | I liga K tabela |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Buskowianka Kielce | I liga M tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
20:00 | ŁKS Łódź | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
20:30 | AZS Olsztyn | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
16-12-2018 niedziela
12:00 | Energetyk Poznań | Szóstka Mielec | I liga K tabela |
14:45 | Trefl Gdańsk | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
16:00 | Radomka Radom | Budowlani Łódź | LSK tabela |
17:30 | Jastrzębski Węgiel | Onico Warszawa | PlusLiga tabela |
17:30 | Budowlani Toruń | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
20:30 | Resovia Rzeszów | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
17-12-2018 poniedziałek
17:30 | Chemik Bydgoszcz | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
20:30 | Developres Rzeszów | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18-12-2018 wtorek
Dinamo Moskwa (RUS) | Arkas Izmir (TUR) | Liga Mistrzów tabela | |
United Volleys Frankfurt (GER) | Halkbank Ankara (TUR) | Liga Mistrzów tabela | |
SSC Palmberg Schwerin (GER) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Chaumont VB 52 (FRA) | VfB Friedrichshafen (GER) | Liga Mistrzów tabela | |
Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | Dinamo Kazań (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
ACH Volley Ljubljana (SLO) | Zenit Sankt Petersburg (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Dukla Liberec (CZE) | Galatasaray Stambuł (TUR) | Puchar CEV M tabela | |
20:30 | Greenyard Maaseik (BEL) | PGE Skra Bełchatów (POL) | Liga Mistrzów tabela |
19-12-2018 środa
Lindaren Volley Amriswil (SUI) | Mladost Brcko (BIH) | Puchar CEV M tabela | |
Tours VB (FRA) | Sir Colussi Sicoma Perugia (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
Minczanka Mińsk (BLR) | Igor Gorgonzola Novara (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Lindemans Aalst (BEL) | CV Teruel (ESP) | Puchar CEV M tabela | |
HPK Hämeenlinna (FIN) | Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Allianz MTV Stuttgart (GER) | Beziers VB (FRA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Viking Bergen (NOR) | Neftohimik Burgas (BUL) | Puchar CEV M tabela | |
ČEZ Karlovarsko (CZE) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
Stambuł BBSK (TUR) | Olympiacos Pireus (GRE) | Puchar CEV M tabela | |
13:00 | Kuzbass Kemerowo (RUS) | Indykpol AZS Olsztyn (POL) | Puchar CEV M tabela |
16:30 | Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Chemik Police (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
18:00 | Trefl Gdańsk (POL) | Berlin Recycling Volleys (GER) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | Azimut Modena (ITA) | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Liga Mistrzów tabela |
20-12-2018 czwartek
Trentino Itas (ITA) | Hypo Tirol Unterhaching (GER) | Puchar CEV M tabela | |
Knack Roeselare (BEL) | Zenit Kazań (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Volleyball.cz Kladno (CZE) | Levoranta Sastamala (FIN) | Puchar CEV M tabela | |
KPS Siedlce | Ślepsk Suwałki | Puchar Polski M tabela | |
Maritza Płowdiw (BUL) | VakifBank Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
C.S.M Bukareszt (ROU) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
17:30 | Buskowianka Kielce | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | Budowlani Łódź (POL) | Racing Club de Cannes (FRA) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Savino Del Bene Scandicci (ITA) | ŁKS Commercecon Łódź (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Czarni Radom | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
21-12-2018 piątek
17:30 | Warta Zawiercie | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19:00 | Karpaty Krosno | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
20:30 | Chemik Bydgoszcz | Onico Warszawa | PlusLiga tabela |
22-12-2018 sobota
12:00 | SMS PZPS Szczyrk | MKS Dąbrowa Górnicza | I liga K tabela |
14:45 | Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
16:00 | MCKiS Jaworzno | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
16:00 | Szóstka Mielec | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | Developres Rzeszów | #Volley Wrocław | LSK tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | PTPS Piła | LSK tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Joker Świecie | I liga K tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela |
17:30 | Jastrzębski Węgiel | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:30 | Mazovia Warszawa | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | Mickiewicz Kluczbork | Krispol Września | I liga M tabela |
18:00 | Gwardia Wrocław | BBTS Bielsko-Biała | I liga M tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
18:00 | KPS Siedlce | Stal Nysa | I liga M tabela |
18:00 | Uni Opole | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
18:30 | Pałac Bydgoszcz | Radomka Radom | LSK tabela |
19:30 | Budowlani Toruń | WTS Włocławek | I liga K tabela |
20:30 | MKS Będzin | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
23-12-2018 niedziela
14:30 | Budowlani Łódź | MKS Kalisz | LSK tabela |
14:45 | Chemik Police | ŁKS Łódź | LSK tabela |
28-12-2018 piątek
17:30 | Skra Bełchatów | Chemik Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
20:30 | AZS Olsztyn | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
29-12-2018 sobota
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | Mazovia Warszawa | I liga K tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Uni Opole | I liga K tabela |
20:30 | BKS Bielsko-Biała | MKS Kalisz | LSK tabela |
30-12-2018 niedziela
17:00 | Joker Świecie | Karpaty Krosno | I liga K tabela |