05-01-2018 piątek
18:00 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
18:00 | Budowlani Łódź | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
06-01-2018 sobota
14:45 | Społem Kielce | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
14:45 | ONICO Warszawa | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
16:00 | Energetyk Poznań | MKS Kalisz | I liga K tabela |
17:00 | Impel Wrocław | Proxima Kraków | LSK tabela |
17:00 | Krispol Września | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
17:00 | Developres Rzeszów | Muszynianka Muszyna | LSK tabela |
17:00 | Wisła Warszawa | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
17:00 | GKS Katowice | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS AWF Warszawa | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Budowlani Toruń | LSK tabela |
18:00 | Radomka Radom | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
18:00 | Stal Nysa | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | Uni Opole | I liga K tabela |
18:00 | MKS Będzin | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
18:30 | Aqua Zdrój Wałbrzych | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
07-01-2018 niedziela
14:45 | ŁKS Łódź | Chemik Police | LSK tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | PTPS Piła | LSK tabela |
17:00 | KPS Siedlce | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela |
17:00 | TSV Sanok | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
20:00 | Stocznia Szczecin | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
08-01-2018 poniedziałek
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
09-01-2018 wtorek
Dinamo Moskwa (RUS) | Galatasaray SK Stambuł (TUR) | LM, gr. D tabela | |
17:30 | AZS AGH Kraków | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
10-01-2018 środa
Imoco Volley Conegliano (ITA) | Agel Prostejov (CZE) | LM, gr. B tabela | |
17:00 | Vakifbank Stambuł (TUR) | Grot Budowlani Łódź (POL) | LM, gr. D tabela |
18:00 | Chemik Police (POL) | Dinamo Kazań (RUS) | LM, gr. C tabela |
18:00 | Skra Bełchatów | Asseco Resovia Rzeszów | Puchar Polski M tabela |
18:00 | AZS PWSZ Stal Nysa | Trefl Gdańsk | Puchar Polski M tabela |
18:00 | Krispol Września | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Puchar Polski M tabela |
20:30 | Onico Warszawa | Jastrzębski Węgiel | Puchar Polski M tabela |
11-01-2018 czwartek
Voléro Zurich (SUI) | ASPTT Mulhouse (FRA) | LM, gr. A tabela | |
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Igor Gorgonzola Novara (ITA) | LM, gr. B tabela | |
Maritza Płowdiw (BUL) | Vizura Ruma (SRB) | LM, gr. C tabela | |
18:00 | Developres SkyRes Rzeszów (POL) | CS Volei Alba Blaj (ROU) | LM, gr. A tabela |
12-01-2018 piątek
17:00 | SMS PZPS Szczyrk | Joker Świecie | I liga K tabela |
18:00 | Cuprum Lubin | Stocznia Szczecin | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Kalisz | Radomka Radom | I liga K tabela |
18:00 | Czarni Radom | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
18:00 | Karpaty Krosno | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
13-01-2018 sobota
14:45 | Jastrzębski Węgiel | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
16:00 | Ślepsk Suwałki | Stal Nysa | I liga M tabela |
16:00 | SMS PZPS Spała | KPS Siedlce | I liga M tabela |
16:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
16:00 | Norwid Częstochowa | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Aqua Zdrój Wałbrzych | I liga M tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
17:00 | Muszynianka Muszyna | Impel Wrocław | LSK tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | ŁKS Łódź | LSK tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
17:00 | Resovia Rzeszów | BBTS Bielsko-Biała | PlusLiga tabela |
18:00 | AZS Częstochowa | TSV Sanok | I liga M tabela |
18:00 | Proxima Kraków | MKS Dąbrowa Górnicza | LSK tabela |
18:00 | PWSZ Tarnów | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
20:00 | ONICO Warszawa | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
14-01-2018 niedziela
14:45 | Warta Zawiercie | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
15:00 | AZS Olsztyn | Społem Kielce | PlusLiga tabela |
16:00 | Uni Opole | AZS AWF Warszawa | I liga K tabela |
17:00 | Solna Wieliczka | Joker Świecie | I liga K tabela |
17:00 | Pałac Bydgoszcz | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
20:00 | Chemik Police | Budowlani Łódź | LSK tabela |
15-01-2018 poniedziałek
18:00 | PTPS Piła | Developres Rzeszów | LSK tabela |
16-01-2018 wtorek
Knack Roeselare (BEL) | Sir Sicoma Perugia (ITA) | LM, gr. A tabela | |
Chaumont VB 52 (FRA) | Lokomotiv Nowosybirsk (RUS) | LM, gr. C tabela | |
16:00 | Zenit Kazań (RUS) | Jastrzębski Węgiel (POL) | LM, gr. D tabela |
17-01-2018 środa
Cucine Lube Civitanova (ITA) | Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | LM, gr. A tabela | |
Halkbank Ankara (TUR) | Levoranta Sastamala (FIN) | LM, gr. B tabela | |
Berlin Recycling Volleys (GER) | Spacer\'s Toulouse VB (FRA) | LM, gr. D tabela | |
16:30 | AZS AGH Kraków | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Dinamo Moskwa (RUS) | Skra Bełchatów (POL) | LM, gr. C tabela |
17:30 | Radomka Radom | Poli Budowlani Toruń | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Stal Nysa | KPS Siedlce | I liga M tabela |
18:00 | TSV Sanok | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela |
18:00 | MKS Kalisz | Impel Wrocław | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | MKS Dąbrowa Górnicza | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Krispol Września | Lechia Tomaszów Maz. | I liga M tabela |
18:00 | Norwid Częstochowa | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Noliko Maaseik (BEL) | LM, gr. E tabela |
18-01-2018 czwartek
Trentino Diatec (ITA) | Arkas Izmir (TUR) | LM, gr. E tabela | |
PAOK Saloniki (GRE) | VfB Friedrichshafen (GER) | LM, gr. B tabela | |
18:00 | Społem Kielce | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19-01-2018 piątek
18:00 | GKS Katowice | ONICO Warszawa | PlusLiga tabela |
18:00 | Stocznia Szczecin | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
20-01-2018 sobota
14:45 | Proxima Kraków | ŁKS Łódź | LSK tabela |
16:00 | Ślepsk Suwałki | Aqua Zdrój Wałbrzych | I liga M tabela |
17:00 | BBTS Bielsko-Biała | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS AWF Warszawa | PWSZ Tarnów | I liga K tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Energetyk Poznań | Uni Opole | I liga K tabela |
17:00 | Muszynianka Muszyna | MKS Dąbrowa Górnicza | LSK tabela |
17:00 | Olimpia Sulęcin | Krispol Września | I liga M tabela |
17:00 | Radomka Radom | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
17:00 | Wisła Warszawa | MKS Kalisz | I liga K tabela |
17:00 | Legionovia Legionowo | KSZO Ostrowiec Św. | LSK tabela |
17:00 | SMS PZPS Szczyrk | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:30 | AZS AGH Kraków | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
18:00 | SMS PZPS Spała | Stal Nysa | I liga M tabela |
18:00 | MKS Będzin | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
18:00 | Budowlani Łódź | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
21-01-2018 niedziela
14:45 | Skra Bełchatów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | Chemik Police | LSK tabela |
17:00 | Joker Świecie | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela |
17:00 | KPS Siedlce | TSV Sanok | I liga M tabela |
18:00 | PTPS Piła | Impel Wrocław | LSK tabela |
20:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
22-01-2018 poniedziałek
18:00 | Trefl Gdańsk | Warta Zawiercie | PlusLiga tabela |
23-01-2018 wtorek
17:00 | Galatasaray SK Stambuł (TUR) | Grot Budowlani Łódź (POL) | LM, gr. D tabela |
24-01-2018 środa
Dinamo Moskwa (RUS) | Vakifbank Stambuł (TUR) | LM, gr. D tabela | |
SMS PZPS Szczyrk | AZS Politechniki Śl. Gliwice | I liga K tabela | |
ASPTT Mulhouse (FRA) | CS Volei Alba Blaj (ROU) | LM, gr. A tabela | |
17:00 | Aqua Zdrój Wałbrzych | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | Legionovia Legionowo | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Chemik Police (POL) | Maritza Płowdiw (BUL) | LM, gr. C tabela |
25-01-2018 czwartek
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | LM, gr. B tabela | |
Igor Gorgonzola Novara (ITA) | Agel Prostejov (CZE) | LM, gr. B tabela | |
Dinamo Kazań (RUS) | Vizura Ruma (SRB) | LM, gr. C tabela | |
20:00 | Voléro Zurich (SUI) | Developres SkyRes Rzeszów (POL) | LM, gr. A tabela |
26-01-2018 piątek
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | BKS Bielsko-Biała | LSK tabela |
18:00 | TSV Sanok | Stal Nysa | I liga M tabela |
18:00 | Ślepsk Suwałki | AZS AGH Kraków | I liga M tabela |
27-01-2018 sobota
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Trefl Gdańsk | Puchar Polski M tabela |
16:00 | Uni Opole | Radomka Radom | I liga K tabela |
16:30 | AZS AWF Warszawa | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela |
17:00 | Norwid Częstochowa | Olimpia Sulęcin | I liga M tabela |
17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | SMS PZPS Spała | I liga M tabela |
17:00 | Impel Wrocław | Pałac Bydgoszcz | LSK tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śl. Gliwice | Solna Wieliczka | I liga K tabela |
17:00 | MKS Kalisz | Joker Świecie | I liga K tabela |
17:00 | Karpaty Krosno | Wisła Warszawa | I liga K tabela |
17:30 | Skra Bełchatów | Onico Warszawa | Puchar Polski M tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | Muszynianka Muszyna | LSK tabela |
18:00 | Chemik Police | Proxima Kraków | LSK tabela |
18:30 | Aqua Zdrój Wałbrzych | KPS Siedlce | I liga M tabela |
19:00 | PWSZ Tarnów | Energetyk Poznań | I liga K tabela |
28-01-2018 niedziela
14:45 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | Puchar Polski M tabela |
17:00 | Krispol Września | AZS Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | Budowlani Łódź | LSK tabela |
20:00 | Developres Rzeszów | Legionovia Legionowo | LSK tabela |
29-01-2018 poniedziałek
18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | PTPS Piła | LSK tabela |
30-01-2018 wtorek
Spacer\'s Toulouse VB (FRA) | Berlin Recycling Volleys (GER) | LM, gr. D tabela | |
20:30 | Noliko Maaseik (BEL) | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | LM, gr. E tabela |
31-01-2018 środa
Sir Sicoma Perugia (ITA) | Knack Roeselare (BEL) | LM, gr. A tabela | |
Lokomotiv Nowosybirsk (RUS) | Chaumont VB 52 (FRA) | LM, gr. C tabela | |
VfB Friedrichshafen (GER) | PAOK Saloniki (GRE) | LM, gr. B tabela | |
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | LM, gr. A tabela | |
14:00 | Grot Budowlani Łódź | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Trefl Proxima Kraków | KS Pałac Bydgoszcz | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | Developres SkyRes Rzeszów | Puchar Polski K tabela |
18:00 | Skra Bełchatów (POL) | Dinamo Moskwa (RUS) | LM, gr. C tabela |
18:00 | Solna Wieliczka | BKS PROFI-CREDIT Bielsko-Biała | Puchar Polski K tabela |
18:30 | Radomka Radom | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Puchar Polski K tabela |
20:30 | Jastrzębski Węgiel (POL) | Zenit Kazań (RUS) | LM, gr. D tabela |