01-04-2017 sobota
Ślepsk Suwałki | Warta Zawiercie | I liga M tabela | |
United Volleys Rheinman (GER) | Tours VB (FRA) | Puchar CEV M tabela | |
Chemik Police | BKS Bielsko-Biała | Młoda Liga Kobiet tabela | |
Nike Węgrów | MKS Kalisz | I liga K tabela | |
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | AZS Politechniki Opolskiej | I liga K tabela | |
Stal AZS Nysa | KPS Siedlce | I liga M tabela | |
Unendo Yamamay Busto Arsizio (ITA) | Pomì Casalmaggiore (ITA) | Puchar CEV K tabela | |
Proxima Kraków | MKS San-Pajda Jarosław | Młoda Liga Kobiet tabela | |
WTS Solna Wieliczka | Joker Świecie | I liga K tabela | |
Fenerbahce Stambuł (TUR) | Trentino Volley (ITA) | Puchar CEV M tabela | |
14:45 | AZS Politechnika Warszawska | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
15:00 | BBTS Bielsko-Biała | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
17:00 | Cuprum Lubin | AZS Częstochowa | PlusLiga tabela |
20:00 | Resovia Rzeszów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
02-04-2017 niedziela
Wisła Warszawa | Proxima Kraków | I liga K tabela | |
Bursa BBSK (TUR) | Schweriner SC (GER) | Challenge Cup K tabela | |
Stal AZS Nysa | KPS Siedlce | I liga M tabela | |
Dinamo Kazań (RUS) | Galatasaray Stambuł (TUR) | Puchar CEV K tabela | |
Ziraat Bankasi Ankara (TUR) | Chaumont VB 52 (FRA) | Challenge Cup M tabela | |
Galatasaray Stambuł (TUR) | Fakieł Novy Urengoj (RUS) | Challenge Cup M tabela | |
Ślepsk Suwałki | Warta Zawiercie | I liga M tabela | |
Jenisej Krasnojarsk (RUS) | Olympiacos Pireus (GRE) | Challenge Cup K tabela | |
15:00 | Trefl Sopot | Muszynianka Muszyna | ORLEN Liga tabela |
16:30 | Espadon Szczecin | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
17:00 | Legionovia Legionowo | KSZO Ostrowiec Św. | ORLEN Liga tabela |
17:30 | Skra Bełchatów | Effector Kielce | PlusLiga tabela |
03-04-2017 poniedziałek
Wisła Warszawa | Proxima Kraków | I liga K tabela | |
18:00 | Pałac Bydgoszcz | PTPS Piła | ORLEN Liga tabela |
18:00 | Developres Rzeszów | Chemik Police | ORLEN Liga tabela |
18:00 | Budowlani Toruń | BKS Bielsko-Biała | ORLEN Liga tabela |
04-04-2017 wtorek
Zenit Kazań (RUS) | Biełogorie Biełgorod (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Fenerbahce Stambuł (TUR) | Eczacibasi Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
19:00 | Espadon Szczecin | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
20:30 | Budowlani Łódź | Impel Wrocław | ORLEN Liga tabela |
05-04-2017 środa
Budowlani Łódź | Legionovia Legionowo | Młoda Liga Kobiet tabela | |
Azimut Modena (ITA) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
Berlin Recycling Volleys (GER) | Dynamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Dynamo Moskwa (RUS) | Liu Jo Nordmeccanica Modena (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
AZS AWF Warszawa | BAS Białystok | Młoda Liga Kobiet tabela | |
VakifBank Stambuł (TUR) | Voléro Zurich (SUI) | Liga Mistrzyń tabela | |
Pałac Bydgoszcz | Chemik Police | Młoda Liga Kobiet tabela |
07-04-2017 piątek
17:30 | Jastrzębski Węgiel | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
18:00 | Cuprum Lubin | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | ŁKS Łódź | ORLEN Liga tabela |
18:00 | PTPS Piła | Pałac Bydgoszcz | ORLEN Liga tabela |
08-04-2017 sobota
Krispol Września | AGH Kraków | I liga M tabela | |
MKS Kalisz | Nike Węgrów | I liga K tabela | |
KPS Siedlce | Stal AZS Nysa | I liga M tabela | |
Joker Świecie | WTS Solna Wieliczka | I liga K tabela | |
Proxima Kraków | Wisła Warszawa | I liga K tabela | |
Warta Zawiercie | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela | |
14:45 | Chemik Police | Developres Rzeszów | ORLEN Liga tabela |
14:45 | AZS Politechnika Warszawska | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:00 | Muszynianka Muszyna | Trefl Sopot | ORLEN Liga tabela |
17:00 | Czarni Radom | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Legionovia Legionowo | ORLEN Liga tabela |
09-04-2017 niedziela
Warta Zawiercie | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela | |
Krispol Września | AGH Kraków | I liga M tabela | |
17:00 | GKS Katowice | AZS Politechnika Warszawska | PlusLiga tabela |
17:30 | Skra Bełchatów | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Budowlani Toruń | ORLEN Liga tabela |
10-04-2017 poniedziałek
18:00 | Impel Wrocław | Budowlani Łódź | ORLEN Liga tabela |
11-04-2017 wtorek
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Effector Kielce | PlusLiga tabela |
20:00 | Dinamo Kazań (RUS) | Unendo Yamamay Busto Arsizio (ITA) | Puchar CEV K tabela |
12-04-2017 środa
BAS Białystok | AZS AWF Warszawa | Młoda Liga Kobiet tabela | |
MKS San-Pajda Jarosław | Proxima Kraków | Młoda Liga Kobiet tabela | |
Chemik Police | Pałac Bydgoszcz | Młoda Liga Kobiet tabela | |
Dynamo Moskwa (RUS) | Berlin Recycling Volleys (GER) | Liga Mistrzów tabela | |
Legionovia Legionowo | Budowlani Łódź | Młoda Liga Kobiet tabela | |
18:00 | AZS Olsztyn | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
18:00 | AZS Częstochowa | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:30 | Olympiacos Pireus (GRE) | Bursa BBSK (TUR) | Challenge Cup K tabela |
19:00 | MKS Będzin | Espadon Szczecin | PlusLiga tabela |
20:00 | Chaumont VB 52 (FRA) | Fakieł Novy Urengoj (RUS) | Challenge Cup M tabela |
20:30 | Resovia Rzeszów | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
20:30 | Trentino Volley (ITA) | Tours VB (FRA) | Puchar CEV M tabela |
13-04-2017 czwartek
Ślepsk Suwałki | Warta Zawiercie | I liga M tabela | |
Biełogorie Biełgorod (RUS) | Zenit Kazań (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Cucine Lube Civitanova (ITA) | Azimut Modena (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | Effector Kielce | BBTS Bielsko-Biała | PlusLiga tabela |
18:00 | Trefl Gdańsk | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:00 | Developres Rzeszów | Impel Wrocław | ORLEN Liga tabela |
14-04-2017 piątek
20:30 | Budowlani Łódź | Chemik Police | ORLEN Liga tabela |
15-04-2017 sobota
15:00 | Bursa BBSK (TUR) | Olympiacos Pireus (GRE) | Challenge Cup K tabela |
18:00 | Unendo Yamamay Busto Arsizio (ITA) | Dinamo Kazań (RUS) | Puchar CEV K tabela |
20:00 | Tours VB (FRA) | Trentino Volley (ITA) | Puchar CEV M tabela |
16-04-2017 niedziela
14:00 | Fakieł Novy Urengoj (RUS) | Chaumont VB 52 (FRA) | Challenge Cup M tabela |
18-04-2017 wtorek
18:00 | Jastrzębski Węgiel | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
19-04-2017 środa
18:00 | Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
18:00 | Impel Wrocław | Developres Rzeszów | ORLEN Liga tabela |
18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | AZS Częstochowa | PlusLiga tabela |
20:30 | Chemik Police | Budowlani Łódź | ORLEN Liga tabela |
21-04-2017 piątek
Olimpia Sulęcin | Energa Ostrołęka | II liga M tabela | |
Mickiewicz Kluczbork | Sobieski Żagań | II liga M tabela | |
Lechia Tomaszów Maz. | AZS UAM Poznań | II liga M tabela | |
MCKiS Jaworzno | Karpaty Krosno | II liga M tabela | |
MKS Andrychów | Pszczółka Lublin | II liga M tabela | |
Wilki Wilczyn | MOS Wola Warszawa | II liga M tabela |
22-04-2017 sobota
AZS UAM Poznań | Sobieski Żagań | II liga M tabela | |
MKS Andrychów | MCKiS Jaworzno | II liga M tabela | |
Pszczółka Lublin | Karpaty Krosno | II liga M tabela | |
Olimpia Sulęcin | Wilki Wilczyn | II liga M tabela | |
Energa Ostrołęka | MOS Wola Warszawa | II liga M tabela | |
Lechia Tomaszów Maz. | Mickiewicz Kluczbork | II liga M tabela | |
17:00 | VakifBank Stambuł (TUR) | Eczacibasi Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela |
20:00 | Dynamo Moskwa (RUS) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | KSZO Ostrowiec Św. | Wisła Warszawa | baraż OL tabela |
23-04-2017 niedziela
MCKiS Jaworzno | Pszczółka Lublin | II liga M tabela | |
MOS Wola Warszawa | Olimpia Sulęcin | II liga M tabela | |
Wilki Wilczyn | Energa Ostrołęka | II liga M tabela | |
Sobieski Żagań | Lechia Tomaszów Maz. | II liga M tabela | |
Mickiewicz Kluczbork | AZS UAM Poznań | II liga M tabela | |
Energetyk Poznań | ECO AZS Uni Opole | II liga K tabela | |
Karpaty Krosno | MKS Andrychów | II liga M tabela | |
15:00 | Eczacibasi Stambuł (TUR) | Dynamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzyń tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Wisła Warszawa | baraż OL tabela |
17:30 | Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
18:00 | VakifBank Stambuł (TUR) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela |
20:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
26-04-2017 środa
18:00 | AZS Częstochowa | Aluron Virtu Warta Zawiercie | baraż PL tabela |
27-04-2017 czwartek
14:00 | Wisła Warszawa | KSZO Ostrowiec Św. | baraż OL tabela |
18:00 | AZS Częstochowa | Aluron Virtu Warta Zawiercie | baraż PL tabela |
28-04-2017 piątek
13:00 | Wisła Warszawa | KSZO Ostrowiec Św. | baraż OL tabela |
29-04-2017 sobota
UKŻPS Kościan | Bluesoft Mazovia Warszawa | II liga K tabela | |
PWSZ Tarnów | Silesia Volley Mysłowice | II liga K tabela | |
PLKS Pszczyna | MKS Świdnica | II liga K tabela | |
ECO AZS Uni Opole | Energetyk Poznań | II liga K tabela | |
10:00 | Legionovia Legionowo | MKS San-Pajda Jarosław | Młoda Liga Kobiet tabela |
12:30 | Pałac Bydgoszcz | AZS AWF Warszawa | Młoda Liga Kobiet tabela |
13:00 | Polska | Finlandia | ME M U-19 tabela |
15:00 | BBTS Bielsko-Biała | MOS Wola Warszawa | Młoda Liga tabela |
15:30 | Belgia | Francja | ME M U-19 tabela |
16:30 | Berlin Recycling Volleys (GER) | Zenit Kazań (RUS) | Liga Mistrzów tabela |
17:30 | Cerrad Czarni Radom | Espadon Szczecin | Młoda Liga tabela |
18:00 | Rosja | Czechy | ME M U-19 tabela |
19:30 | Sir Sicoma Colussi Perugia (ITA) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | Turcja | Włochy | ME M U-19 tabela |
30-04-2017 niedziela
PWSZ Tarnów | Silesia Volley Mysłowice | II liga K tabela | |
PLKS Pszczyna | MKS Świdnica | II liga K tabela | |
ECO AZS Uni Opole | Energetyk Poznań | II liga K tabela | |
UKŻPS Kościan | Bluesoft Mazovia Warszawa | II liga K tabela | |
10:00 | MKS San-Pajda Jarosław | AZS AWF Warszawa | Młoda Liga Kobiet tabela |
10:00 | Finlandia | Belgia | ME M U-19 tabela |
12:30 | Legionovia Legionowo | Pałac Bydgoszcz | Młoda Liga Kobiet tabela |
12:30 | Polska | Francja | ME M U-19 tabela |
15:00 | MOS Wola Warszawa | Espadon Szczecin | Młoda Liga tabela |
15:30 | Rosja | Turcja | ME M U-19 tabela |
16:00 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Berlin Recycling Volleys (GER) | Liga Mistrzów tabela |
17:30 | BBTS Bielsko-Biała | Cerrad Czarni Radom | Młoda Liga tabela |
18:30 | Czechy | Włochy | ME M U-19 tabela |
19:00 | Zenit Kazań (RUS) | Sir Sicoma Colussi Perugia (ITA) | Liga Mistrzów tabela |