01-02-2017 środa
Knack Roeselare (BEL) | Halkbank Ankara (TUR) | Liga Mistrzów tabela | |
Biełogorie Biełgorod (RUS) | Sir Sicoma Colussi Perugia (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
Stambuł BBSK (TUR) | Noliko Maaseik (BEL) | Liga Mistrzów tabela | |
Arkas Izmir (TUR) | Paris Volley (FRA) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | Budowlani Łódź | Polski Cukier Muszynianka Muszyna | Puchar Polski tabela |
18:00 | PGE Skra Bełchatów (POL) | ACH Volley Ljubljana (SLO) | Liga Mistrzów tabela |
18:00 | Impel Wrocław | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | Puchar Polski tabela |
18:00 | Developres SkyRes Rzeszów | Giacomini Budowlani Toruń | Puchar Polski tabela |
20:30 | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Asseco Resovia Rzeszów (POL) | Liga Mistrzów tabela |
02-02-2017 czwartek
Berlin Recycling Volleys (GER) | Dukla Liberec (CZE) | Liga Mistrzów tabela |
03-02-2017 piątek
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
19:00 | MKS Będzin | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
04-02-2017 sobota
AZS Politechniki Opolskiej | NOSiR Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela | |
Stal AZS Nysa | Warta Zawiercie | I liga M tabela | |
Norwid Częstochowa | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela | |
14:45 | AZS Politechnika Warszawska | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS Częstochowa | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
17:00 | Effector Kielce | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
05-02-2017 niedziela
KPS Siedlce | AGH Kraków | I liga M tabela | |
Victoria Wałbrzych | Krispol Września | I liga M tabela | |
18:00 | Resovia Rzeszów | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | PTPS Piła | Orlen Liga tabela |
06-02-2017 poniedziałek
18:00 | Espadon Szczecin | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
07-02-2017 wtorek
18:00 | Legionovia Legionowo | Muszynianka Muszyna | Orlen Liga tabela |
08-02-2017 środa
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | Wisła Warszawa | I liga K tabela | |
WTS Solna Wieliczka | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela | |
Dresdner SC (GER) | Vakifbank Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
Telekom Baku (AZE) | Liu Jo Nordmeccanica Modena (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Proxima Kraków | Karpaty Krosno | I liga K tabela | |
Dinamo Krasnodar (RUS) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
TSV Sanok | SMS PZPS Spała | I liga M tabela | |
MKS Kalisz | Joker Świecie | I liga K tabela | |
17:30 | Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | MKS Dąbrowa Górnicza (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Chemik Police (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
09-02-2017 czwartek
Azerrail Baku (AZE) | AS Saint-Raphael VB (FRA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Voléro Zurich (SUI) | CS Volei Alba Blaj (ROU) | Liga Mistrzyń tabela |
10-02-2017 piątek
Ślepsk Suwałki | Victoria Wałbrzych | I liga M tabela | |
18:00 | Jastrzębski Węgiel | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | Effector Kielce | PlusLiga tabela |
18:00 | Budowlani Łódź | Budowlani Toruń | Orlen Liga tabela |
18:00 | Czarni Radom | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
11-02-2017 sobota
AGH Kraków | Stal AZS Nysa | I liga M tabela | |
SMS PZPS Spała | KPS Siedlce | I liga M tabela | |
NOSiR Nowy Dwór Maz. | WTS Solna Wieliczka | I liga K tabela | |
Wisła Warszawa | AZS Politechniki Opolskiej | I liga K tabela | |
Joker Świecie | AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | I liga K tabela | |
Karpaty Krosno | MKS Kalisz | I liga K tabela | |
Krispol Września | Norwid Częstochowa | I liga M tabela | |
SMS PZPS Szczyrk | Nike Węgrów | I liga K tabela | |
Warta Zawiercie | Victoria Wałbrzych | I liga M tabela | |
SKS Hajnówka | TSV Sanok | I liga M tabela | |
14:45 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
16:00 | Pałac Bydgoszcz | Developres Rzeszów | Orlen Liga tabela |
17:00 | GKS Katowice | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS Olsztyn | BBTS Bielsko-Biała | PlusLiga tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Impel Wrocław | Orlen Liga tabela |
17:00 | Muszynianka Muszyna | BKS Bielsko-Biała | Orlen Liga tabela |
18:00 | PTPS Piła | KSZO Ostrowiec Św. | Orlen Liga tabela |
20:00 | Legionovia Legionowo | Trefl Sopot | Orlen Liga tabela |
12-02-2017 niedziela
14:45 | Espadon Szczecin | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19:00 | Chemik Police | ŁKS Łódź | Orlen Liga tabela |
13-02-2017 poniedziałek
18:00 | AZS Częstochowa | AZS Politechnika Warszawska | PlusLiga tabela |
14-02-2017 wtorek
18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Noliko Maaseik (BEL) | Liga Mistrzów tabela |
19:30 | Berlin Recycling Volleys (GER) | Asseco Resovia Rzeszów (POL) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | Azimut Modena (ITA) | PGE Skra Bełchatów (POL) | Liga Mistrzów tabela |
15-02-2017 środa
NOSiR Nowy Dwór Maz. | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela | |
Dukla Liberec (CZE) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
SCM Un. Craiova (ROU) | ACH Volley Ljubljana (SLO) | Liga Mistrzów tabela | |
Proxima Kraków | Nike Węgrów | I liga K tabela | |
Dinamo Moskwa (RUS) | Stambuł BBSK (TUR) | Liga Mistrzów tabela | |
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | Karpaty Krosno | I liga K tabela | |
Paris Volley (FRA) | Zenit Kazań (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
AZS Politechniki Opolskiej | Joker Świecie | I liga K tabela | |
Arkas Izmir (TUR) | VfB Friedrichshafen (GER) | Liga Mistrzów tabela | |
Halkbank Ankara (TUR) | Biełogorie Biełgorod (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
WTS Solna Wieliczka | Wisła Warszawa | I liga K tabela | |
Knack Roeselare (BEL) | Sir Sicoma Colussi Perugia (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Chemik Police | Orlen Liga tabela |
18:00 | Budowlani Toruń | Muszynianka Muszyna | Orlen Liga tabela |
18:00 | Developres Rzeszów | Legionovia Legionowo | Orlen Liga tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Pałac Bydgoszcz | Orlen Liga tabela |
18:30 | Trefl Sopot | MKS Dąbrowa Górnicza | Orlen Liga tabela |
20:30 | Impel Wrocław | Budowlani Łódź | Orlen Liga tabela |
17-02-2017 piątek
18:00 | Espadon Szczecin | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | AZS Częstochowa | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Będzin | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
18-02-2017 sobota
Stal AZS Nysa | KPS Siedlce | I liga M tabela | |
Joker Świecie | WTS Solna Wieliczka | I liga K tabela | |
Victoria Wałbrzych | AGH Kraków | I liga M tabela | |
Karpaty Krosno | AZS Politechniki Opolskiej | I liga K tabela | |
Warta Zawiercie | Norwid Częstochowa | I liga M tabela | |
Nike Węgrów | MKS Kalisz | I liga K tabela | |
TSV Sanok | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela | |
SMS PZPS Szczyrk | Proxima Kraków | I liga K tabela | |
SKS Hajnówka | SMS PZPS Spała | I liga M tabela | |
NOSiR Nowy Dwór Maz. | Wisła Warszawa | I liga K tabela | |
14:45 | Skra Bełchatów | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
17:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:00 | Chemik Police | Budowlani Toruń | Orlen Liga tabela |
18:00 | Effector Kielce | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
20:00 | Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
19-02-2017 niedziela
14:45 | AZS Politechnika Warszawska | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
14:45 | Muszynianka Muszyna | Impel Wrocław | Orlen Liga tabela |
15:00 | Developres Rzeszów | Trefl Sopot | Orlen Liga tabela |
17:00 | Legionovia Legionowo | KSZO Ostrowiec Św. | Orlen Liga tabela |
20:30 | Budowlani Łódź | MKS Dąbrowa Górnicza | Orlen Liga tabela |
20-02-2017 poniedziałek
SMS PZPS Spała | Stal AZS Nysa | I liga M tabela | |
18:00 | PTPS Piła | BKS Bielsko-Biała | Orlen Liga tabela |
18:00 | Pałac Bydgoszcz | ŁKS Łódź | Orlen Liga tabela |
21-02-2017 wtorek
18:00 | Chemik Police (POL) | Telekom Baku (AZE) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Czarni Radom | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
22-02-2017 środa
Vakifbank Stambuł (TUR) | Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Dresdner SC (GER) | Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liu Jo Nordmeccanica Modena (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Dinamo Moskwa (RUS) | Voléro Zurich (SUI) | Liga Mistrzyń tabela | |
AGH Kraków | Norwid Częstochowa | I liga M tabela | |
Dinamo Krasnodar (RUS) | CS Volei Alba Blaj (ROU) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
18:00 | AZS Olsztyn | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | AZS Politechnika Warszawska | PlusLiga tabela |
18:00 | Cuprum Lubin | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
18:00 | Jastrzębski Węgiel | Espadon Szczecin | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza (POL) | AS Saint-Raphael VB (FRA) | Liga Mistrzyń tabela |
18:00 | TJ Ostrava (CZE) | Jenisej Krasnojarsk (RUS) | Challenge Cup (K) tabela |
18:30 | AZS Częstochowa | Effector Kielce | PlusLiga tabela |
18:30 | Trefl Sopot | BKS Bielsko-Biała | Orlen Liga tabela |
20:30 | GKS Katowice | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
20:30 | Asterix Beveren (BEL) | Olympiacos Pireus (GRE) | Challenge Cup (K) tabela |
23-02-2017 czwartek
Azerrail Baku (AZE) | Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
19:00 | Legionovia Legionowo | Chemik Police | Orlen Liga tabela |
20:00 | Viteos Neuchatel Universite (SUI) | Schweriner SC (GER) | Challenge Cup (K) tabela |
20:00 | Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP) | Bursa BBSK (TUR) | Challenge Cup (K) tabela |
24-02-2017 piątek
18:00 | MKS Będzin | AZS Częstochowa | PlusLiga tabela |
25-02-2017 sobota
Ślepsk Suwałki | SKS Hajnówka | I liga M tabela | |
Krispol Września | TSV Sanok | I liga M tabela | |
KPS Siedlce | Victoria Wałbrzych | I liga M tabela | |
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Developres Rzeszów | Orlen Liga tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | Muszynianka Muszyna | Orlen Liga tabela |
17:00 | Effector Kielce | BBTS Bielsko-Biała | PlusLiga tabela |
20:00 | Resovia Rzeszów | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
26-02-2017 niedziela
14:30 | Trefl Gdańsk | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
14:45 | Skra Bełchatów | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
17:00 | Espadon Szczecin | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | PTPS Piła | Orlen Liga tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Pałac Bydgoszcz | Orlen Liga tabela |
18:30 | Trefl Sopot | Budowlani Łódź | Orlen Liga tabela |
27-02-2017 poniedziałek
18:00 | ŁKS Łódź | Legionovia Legionowo | Orlen Liga tabela |
28-02-2017 wtorek
Telekom Baku (AZE) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela | |
CS Volei Alba Blaj (ROU) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
Voléro Zurich (SUI) | Dinamo Krasnodar (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | AS Saint-Raphael VB (FRA) | Liga Mistrzyń tabela | |
Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | Vakifbank Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Dresdner SC (GER) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza (POL) | Azerrail Baku (AZE) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | Liu Jo Nordmeccanica Modena (ITA) | Chemik Police (POL) | Liga Mistrzyń tabela |