04-01-2017 środa
Jastrzębski Węgiel | BBTS Bielsko-Biała | Puchar Polski M tabela | |
TSV Sanok | Cerrad Czarni Radom | Puchar Polski M tabela | |
ONICO AZS Politechnika Warszawska | Effector Kielce | Puchar Polski M tabela | |
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | MKS Będzin | Puchar Polski M tabela | |
PGE Skra Bełchatów | GKS Katowice | Puchar Polski M tabela | |
Cuprum Lubin | Espadon Szczecin | Puchar Polski M tabela | |
AZS PWSZ Stal Nysa | LOTOS Trefl Gdańsk | Puchar Polski M tabela | |
Asseco Resovia Rzeszów | Indykpol AZS Olsztyn | Puchar Polski M tabela | |
18:00 | PTPS Piła | Chemik Police | Orlen Liga tabela |
18:00 | Pałac Bydgoszcz | Muszynianka Muszyna | Orlen Liga tabela |
18:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Impel Wrocław | Orlen Liga tabela |
20:30 | Developres Rzeszów | MKS Dąbrowa Górnicza | Orlen Liga tabela |
20:30 | ŁKS Łódź | Budowlani Toruń | Orlen Liga tabela |
06-01-2017 piątek
18:00 | Ślepsk Suwałki | Warta Zawiercie | I liga M tabela |
20:15 | Łuczniczka Bydgoszcz | AZS Politechnika Warszawska | PlusLiga tabela |
07-01-2017 sobota
SMS PZPS Spała | Krispol Września | I liga M tabela | |
14:45 | Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
15:00 | BBTS Bielsko-Biała | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
15:00 | Jastrzębski Węgiel | AZS Częstochowa | PlusLiga tabela |
16:00 | AGH Kraków | SKS Hajnówka | I liga M tabela |
17:00 | Resovia Rzeszów | Espadon Szczecin | PlusLiga tabela |
17:00 | Cuprum Lubin | Effector Kielce | PlusLiga tabela |
17:00 | Victoria Wałbrzych | Norwid Częstochowa | I liga M tabela |
17:00 | AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | MKS Kalisz | I liga K tabela |
17:00 | AZS Politechniki Opolskiej | Proxima Kraków | I liga K tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | KSZO Ostrowiec Św. | Orlen Liga tabela |
18:00 | Wisła Warszawa | Karpaty Krosno | I liga K tabela |
18:00 | Budowlani Łódź | Developres Rzeszów | Orlen Liga tabela |
20:00 | Chemik Police | Pałac Bydgoszcz | Orlen Liga tabela |
08-01-2017 niedziela
14:45 | GKS Katowice | AZS Olsztyn | PlusLiga tabela |
16:00 | Trefl Gdańsk | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
16:00 | WTS Solna Wieliczka | Nike Węgrów | I liga K tabela |
17:00 | Impel Wrocław | ŁKS Łódź | Orlen Liga tabela |
09-01-2017 poniedziałek
18:00 | Budowlani Toruń | BKS Bielsko-Biała | Orlen Liga tabela |
10-01-2017 wtorek
Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | Dresdner SC (GER) | Liga Mistrzyń tabela | |
Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Vakifbank Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
14:00 | Telekom Baku (AZE) | Chemik Police (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | AS Saint-Raphael VB (FRA) | MKS Dąbrowa Górnicza (POL) | Liga Mistrzyń tabela |
11-01-2017 środa
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Azerrail Baku (AZE) | Liga Mistrzyń tabela | |
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela | |
CS Volei Alba Blaj (ROU) | Dinamo Krasnodar (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | PGE Skra Bełchatów | Espadon Szczecin | Puchar Polski M tabela |
18:00 | Asseco Resovia Rzeszów | LOTOS Trefl Gdańsk | Puchar Polski M tabela |
18:00 | Jastrzębski Węgiel | Cerrad Czarni Radom | Puchar Polski M tabela |
18:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Effector Kielce | Puchar Polski M tabela |
12-01-2017 czwartek
Voléro Zurich (SUI) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
20:30 | Liu Jo Nordmeccanica Modena (ITA) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela |
13-01-2017 piątek
SMS PZPS Szczyrk | Joker Świecie | I liga K tabela | |
18:00 | Developres Rzeszów | Muszynianka Muszyna | Orlen Liga tabela |
20:15 | BKS Bielsko-Biała | Impel Wrocław | Orlen Liga tabela |
14-01-2017 sobota
Warta Zawiercie | Krispol Września | I liga M tabela | |
Karpaty Krosno | Joker Świecie | I liga K tabela | |
AGH Kraków | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela | |
Nike Węgrów | NOSiR Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela | |
KPS Siedlce | SKS Hajnówka | I liga M tabela | |
Proxima Kraków | WTS Solna Wieliczka | I liga K tabela | |
Stal AZS Nysa | TSV Sanok | I liga M tabela | |
MKS Kalisz | AZS Politechniki Opolskiej | I liga K tabela | |
Norwid Częstochowa | SMS PZPS Spała | I liga M tabela | |
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Jastrzębski Węgiel | Puchar Polski tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Budowlani Łódź | Orlen Liga tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | MKS Dąbrowa Górnicza | Orlen Liga tabela |
18:00 | LOTOS Trefl Gdańsk | PGE Skra Bełchatów | Puchar Polski tabela |
15-01-2017 niedziela
14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PGE Skra Bełchatów | Puchar Polski tabela |
15:00 | Trefl Sopot | Budowlani Toruń | Orlen Liga tabela |
16-01-2017 poniedziałek
18:00 | Pałac Bydgoszcz | PTPS Piła | Orlen Liga tabela |
17-01-2017 wtorek
Azimut Modena (ITA) | SCM Un. Craiova (ROU) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | GKS Katowice | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
18-01-2017 środa
Impel Wrocław | BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała | Puchar Polski tabela | |
WTS Solna Wieliczka | Developres SkyRes Rzeszów | Puchar Polski tabela | |
Legionovia Legionowo | Giacomini Budowlani Toruń | Puchar Polski tabela | |
VfB Friedrichshafen (GER) | Zenit Kazań (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Wisła Warszawa | Enea PTPS Piła | Puchar Polski tabela | |
TSV Sanok | Victoria Wałbrzych | I liga M tabela | |
Paris Volley (FRA) | Arkas Izmir (TUR) | Liga Mistrzów tabela | |
Chemik Police | ŁKS Commercecon Łódź | Puchar Polski tabela | |
Sir Sicoma Colussi Perugia (ITA) | Biełogorie Biełgorod (RUS) | Liga Mistrzów tabela | |
Budowlani Łódź | KSZO Ostrowiec Św. | Puchar Polski tabela | |
Ślepsk Suwałki | KPS Siedlce | I liga M tabela | |
Dukla Liberec (CZE) | Berlin Recycling Volleys (GER) | Liga Mistrzów tabela | |
Halkbank Ankara (TUR) | Knack Roeselare (BEL) | Liga Mistrzów tabela | |
Polski Cukier Muszynianka Muszyna | Atom Trefl Sopot | Puchar Polski tabela | |
Krispol Września | AGH Kraków | I liga M tabela | |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | Pałac Bydgoszcz | Puchar Polski tabela | |
SMS PZPS Spała | Warta Zawiercie | I liga M tabela | |
Noliko Maaseik (BEL) | Stambuł BBSK (TUR) | Liga Mistrzów tabela | |
17:00 | Dinamo Moskwa (RUS) | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Liga Mistrzów tabela |
19:30 | AZS Politechnika Warszawska | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
19-01-2017 czwartek
Stal AZS Nysa | SKS Hajnówka | I liga M tabela | |
18:00 | ACH Volley Ljubljana (SLO) | PGE Skra Bełchatów (POL) | Liga Mistrzów tabela |
20:30 | Asseco Resovia Rzeszów (POL) | Cucine Lube Civitanova (ITA) | Liga Mistrzów tabela |
20-01-2017 piątek
18:00 | Czarni Radom | MKS Będzin | PlusLiga tabela |
21-01-2017 sobota
Stal AZS Nysa | Ślepsk Suwałki | I liga M tabela | |
Victoria Wałbrzych | SKS Hajnówka | I liga M tabela | |
Norwid Częstochowa | TSV Sanok | I liga M tabela | |
AZS Politechniki Opolskiej | AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | I liga K tabela | |
WTS Solna Wieliczka | MKS Kalisz | I liga K tabela | |
NOSiR Nowy Dwór Maz. | Proxima Kraków | I liga K tabela | |
AGH Kraków | Warta Zawiercie | I liga M tabela | |
Wisła Warszawa | Nike Węgrów | I liga K tabela | |
KPS Siedlce | Krispol Września | I liga M tabela | |
SMS PZPS Szczyrk | Karpaty Krosno | I liga K tabela | |
14:45 | Jastrzębski Węgiel | Effector Kielce | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS Olsztyn | AZS Politechnika Warszawska | PlusLiga tabela |
17:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | BKS Bielsko-Biała | Orlen Liga tabela |
17:00 | Chemik Police | Developres Rzeszów | Orlen Liga tabela |
17:00 | Łuczniczka Bydgoszcz | AZS Częstochowa | PlusLiga tabela |
18:00 | PTPS Piła | Legionovia Legionowo | Orlen Liga tabela |
20:00 | Muszynianka Muszyna | KSZO Ostrowiec Św. | Orlen Liga tabela |
22-01-2017 niedziela
14:45 | Trefl Gdańsk | Resovia Rzeszów | PlusLiga tabela |
16:00 | Pałac Bydgoszcz | Trefl Sopot | Orlen Liga tabela |
17:00 | Impel Wrocław | Budowlani Toruń | Orlen Liga tabela |
17:00 | Budowlani Łódź | ŁKS Łódź | Orlen Liga tabela |
18:00 | Skra Bełchatów | Espadon Szczecin | PlusLiga tabela |
23-01-2017 poniedziałek
18:00 | GKS Katowice | BBTS Bielsko-Biała | PlusLiga tabela |
24-01-2017 wtorek
Urałoczka-NMTK Jekaterinburg (RUS) | Eczacibasi VitrA Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela | |
18:00 | Cuprum Lubin | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | PlusLiga tabela |
25-01-2017 środa
MKS Kalisz | NOSiR Nowy Dwór Maz. | I liga K tabela | |
Liu Jo Nordmeccanica Modena (ITA) | Telekom Baku (AZE) | Liga Mistrzyń tabela | |
AS Saint-Raphael VB (FRA) | Azerrail Baku (AZE) | Liga Mistrzyń tabela | |
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | WTS Solna Wieliczka | I liga K tabela | |
AZS Politechniki Opolskiej | SMS PZPS Szczyrk | I liga K tabela | |
CS Volei Alba Blaj (ROU) | Voléro Zurich (SUI) | Liga Mistrzyń tabela | |
Dinamo Moskwa (RUS) | Dinamo Krasnodar (RUS) | Liga Mistrzyń tabela | |
Vakifbank Stambuł (TUR) | Dresdner SC (GER) | Liga Mistrzyń tabela | |
Nike Węgrów | Joker Świecie | I liga K tabela | |
Proxima Kraków | Wisła Warszawa | I liga K tabela | |
18:00 | Chemik Police (POL) | Imoco Volley Conegliano (ITA) | Liga Mistrzyń tabela |
20:30 | MKS Dąbrowa Górnicza (POL) | Fenerbahce SK Stambuł (TUR) | Liga Mistrzyń tabela |
27-01-2017 piątek
18:00 | AZS Olsztyn | Łuczniczka Bydgoszcz | PlusLiga tabela |
18:00 | MKS Będzin | Cuprum Lubin | PlusLiga tabela |
28-01-2017 sobota
WTS Solna Wieliczka | AZS Politechniki Opolskiej | I liga K tabela | |
SKS Hajnówka | Norwid Częstochowa | I liga M tabela | |
NOSiR Nowy Dwór Maz. | AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | I liga K tabela | |
Krispol Września | Stal AZS Nysa | I liga M tabela | |
Wisła Warszawa | MKS Kalisz | I liga K tabela | |
Warta Zawiercie | KPS Siedlce | I liga M tabela | |
Karpaty Krosno | Nike Węgrów | I liga K tabela | |
14:45 | Resovia Rzeszów | Skra Bełchatów | PlusLiga tabela |
17:00 | AZS Częstochowa | GKS Katowice | PlusLiga tabela |
17:00 | KSZO Ostrowiec Św. | Chemik Police | Orlen Liga tabela |
17:00 | Effector Kielce | Czarni Radom | PlusLiga tabela |
18:00 | AZS Politechnika Warszawska | Espadon Szczecin | PlusLiga tabela |
18:00 | Legionovia Legionowo | Pałac Bydgoszcz | Orlen Liga tabela |
18:00 | ŁKS Łódź | Muszynianka Muszyna | Orlen Liga tabela |
18:00 | BKS Bielsko-Biała | Budowlani Łódź | Orlen Liga tabela |
20:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Trefl Gdańsk | PlusLiga tabela |
29-01-2017 niedziela
Joker Świecie | Proxima Kraków | I liga K tabela | |
14:45 | Impel Wrocław | Trefl Sopot | Orlen Liga tabela |
15:00 | Developres Rzeszów | PTPS Piła | Orlen Liga tabela |
17:00 | Budowlani Toruń | MKS Dąbrowa Górnicza | Orlen Liga tabela |
30-01-2017 poniedziałek
SMS PZPS Spała | AGH Kraków | I liga M tabela | |
18:00 | BBTS Bielsko-Biała | Jastrzębski Węgiel | PlusLiga tabela |
19:30 | Wisła Warszawa | Chemik Police | Puchar Polski tabela |
31-01-2017 wtorek
Zenit Kazań (RUS) | VfB Friedrichshafen (GER) | Liga Mistrzów tabela | |
SCM Un. Craiova (ROU) | Azimut Modena (ITA) | Liga Mistrzów tabela | |
18:00 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) | Dinamo Moskwa (RUS) | Liga Mistrzów tabela |