Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Kalendarz meczów

Kalendarz meczów

01-02-2018 czwartek
Levoranta Sastamala (FIN)Halkbank Ankara (TUR)LM, gr. B tabela
Arkas Izmir (TUR)Trentino Diatec (ITA)LM, gr. E tabela
02-02-2018 piątek
18:00GKS KatowiceTrefl GdańskPlusLiga tabela
18:00KPS SiedlceAZS AGH KrakówI liga M tabela
18:00Łuczniczka BydgoszczEspadon SzczecinPlusLiga tabela
03-02-2018 sobota
14:45AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
15:00Jastrzębski WęgielWarta ZawierciePlusLiga tabela
16:00Energetyk PoznańAZS AWF WarszawaI liga K tabela
17:00AZS CzęstochowaNorwid CzęstochowaI liga M tabela
17:00Ślepsk SuwałkiKrispol WrześniaI liga M tabela
17:00Wisła WarszawaUni OpoleI liga K tabela
17:00Muszynianka MuszynaChemik PoliceLSK tabela
17:00Cuprum LubinBBTS Bielsko-BiałaPlusLiga tabela
18:00Olimpia SulęcinLechia Tomaszów Maz.I liga M tabela
18:00Radomka RadomPWSZ TarnówI liga K tabela
18:00Proxima KrakówBudowlani ToruńLSK tabela
18:00Stal NysaAqua Zdrój WałbrzychI liga M tabela
18:00BKS Bielsko-BiałaDevelopres RzeszówLSK tabela
19:00Joker ŚwiecieKarpaty KrosnoI liga K tabela
20:00ONICO WarszawaMKS BędzinPlusLiga tabela
04-02-2018 niedziela
14:45Resovia RzeszówSkra BełchatówPlusLiga tabela
17:00Pałac BydgoszczMKS Dąbrowa GórniczaLSK tabela
17:00Czarni RadomSpołem KielcePlusLiga tabela
18:00Budowlani ŁódźKSZO Ostrowiec Św.LSK tabela
18:00Solna WieliczkaMKS KaliszI liga K tabela
20:00Legionovia LegionowoImpel WrocławLSK tabela
05-02-2018 poniedziałek
18:00PTPS PiłaŁKS ŁódźLSK tabela
06-02-2018 wtorek
Vizura Ruma (SRB)Dinamo Kazań (RUS)LM, gr. C tabela
18:00Grot Budowlani Łódź (POL)Galatasaray SK Stambuł (TUR)LM, gr. D tabela
07-02-2018 środa
CS Volei Alba Blaj (ROU)ASPTT Mulhouse (FRA)LM, gr. A tabela
Imoco Volley Conegliano (ITA)Fenerbahce SK Stambuł (TUR)LM, gr. B tabela
Agel Prostejov (CZE)Igor Gorgonzola Novara (ITA)LM, gr. B tabela
18:00Developres SkyRes Rzeszów (POL)Voléro Zurich (SUI)LM, gr. A tabela
18:00Enea PTPS PiłaImpel WrocławPuchar Polski K tabela
19:00Espadon SzczecinONICO WarszawaPlusLiga tabela
20:30Trefl GdańskJastrzębski WęgielPlusLiga tabela
08-02-2018 czwartek
Vakifbank Stambuł (TUR)Dinamo Moskwa (RUS)LM, gr. D tabela
17:30Maritza Płowdiw (BUL)Chemik Police (POL)LM, gr. C tabela
09-02-2018 piątek
18:00MKS KaliszSMS PZPS SzczyrkI liga K tabela
18:00Skra BełchatówAZS OlsztynPlusLiga tabela
10-02-2018 sobota
14:00AZS AGH KrakówStal NysaI liga M tabela
14:45Warta ZawiercieResovia RzeszówPlusLiga tabela
15:00Karpaty KrosnoSolna WieliczkaI liga K tabela
17:00Budowlani ToruńMuszynianka MuszynaLSK tabela
17:00Developres RzeszówKSZO Ostrowiec Św.LSK tabela
17:00Społem KielceŁuczniczka BydgoszczPlusLiga tabela
17:00Krispol WrześniaKPS SiedlceI liga M tabela
17:00BBTS Bielsko-BiałaCzarni RadomPlusLiga tabela
17:00MKS Dąbrowa GórniczaLegionovia LegionowoLSK tabela
17:00Norwid CzęstochowaŚlepsk SuwałkiI liga M tabela
17:00Lechia Tomaszów Maz.AZS CzęstochowaI liga M tabela
17:00Olimpia SulęcinSMS PZPS SpałaI liga M tabela
18:00PWSZ TarnówWisła WarszawaI liga K tabela
18:00ZAKSA Kędzierzyn-KoźleCuprum LubinPlusLiga tabela
18:00Chemik PolicePTPS PiłaLSK tabela
18:30Aqua Zdrój WałbrzychTSV SanokI liga M tabela
11-02-2018 niedziela
13:00AZS AWF WarszawaRadomka RadomI liga K tabela
14:45MKS BędzinGKS KatowicePlusLiga tabela
15:00ŁKS ŁódźPałac BydgoszczLSK tabela
16:00Uni OpoleJoker ŚwiecieI liga K tabela
16:00Energetyk PoznańSMS PZPS SzczyrkI liga K tabela
17:00MKS KaliszAZS Politechniki Śl. GliwiceI liga K tabela
17:00Impel WrocławBKS Bielsko-BiałaLSK tabela
20:00Proxima KrakówBudowlani ŁódźLSK tabela
13-02-2018 wtorek
PAOK Saloniki (GRE)Halkbank Ankara (TUR)LM, gr. B tabela
Knack Roeselare (BEL)Cucine Lube Civitanova (ITA)LM, gr. A tabela
18:00Skra Bełchatów (POL)Lokomotiv Nowosybirsk (RUS)LM, gr. C tabela
20:00Spacer\'s Toulouse VB (FRA)Jastrzębski Węgiel (POL)LM, gr. D tabela
14-02-2018 środa
Calzedonia Verona (ITA)Montpellier Volley (FRA)Puchar CEV M tabela
VfB Friedrichshafen (GER)Levoranta Sastamala (FIN)LM, gr. B tabela
Berlin Recycling Volleys (GER)Zenit Kazań (RUS)LM, gr. D tabela
Bunge Ravenna (ITA)Benfica Lizbona (POR)Challenge Cup M tabela
Maliye Milli Piyango Ankara (TUR)Montana Volley (BUL)Challenge Cup M tabela
Arkas Izmir (TUR)Noliko Maaseik (BEL)LM, gr. E tabela
Biełogorie Biełgorod (RUS)ACH Volley Ljubljana (SLO)Puchar CEV M tabela
Par-Ky Menen (BEL)Olympiacos Pireus (GRE)Challenge Cup M tabela
Biogas Volley Nafels (SUI)Gazprom-Jugra Surgut (RUS)Challenge Cup M tabela
Dinamo Moskwa (RUS)Chaumont VB 52 (FRA)LM, gr. C tabela
17:00ŁKS Commercecon ŁódźDevelopres SkyRes RzeszówPuchar Polski K tabela
18:00Enea PTPS PiłaKS Pałac BydgoszczPuchar Polski K tabela
18:00Asseco Resovia Rzeszów (POL)GFC Ajaccio (FRA)Puchar CEV M tabela
18:00Wisła WarszawaAZS AWF WarszawaI liga K tabela
18:30Radomka RadomChemik PolicePuchar Polski K tabela
20:00Grot Budowlani ŁódźBKS PROFI-CREDIT Bielsko-BiałaPuchar Polski K tabela
20:30Trentino Diatec (ITA)ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)LM, gr. E tabela
15-02-2018 czwartek
Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Lindemans Aalst (BEL)Puchar CEV M tabela
Sir Sicoma Perugia (ITA)Fenerbahce SK Stambuł (TUR)LM, gr. A tabela
16-02-2018 piątek
18:00BKS Bielsko-BiałaMKS Dąbrowa GórniczaLSK tabela
18:00Łuczniczka BydgoszczBBTS Bielsko-BiałaPlusLiga tabela
18:00ONICO WarszawaSpołem KielcePlusLiga tabela
18:00AZS Politechniki Śl. GliwiceKarpaty KrosnoI liga K tabela
17-02-2018 sobota
Radomka RadomEnergetyk PoznańI liga K tabela
14:45Cuprum LubinSkra BełchatówPlusLiga tabela
16:00Ślepsk SuwałkiLechia Tomaszów Maz.I liga M tabela
17:00Stal NysaKrispol WrześniaI liga M tabela
17:00KSZO Ostrowiec Św.Impel WrocławLSK tabela
17:00TSV SanokAZS AGH KrakówI liga M tabela
17:00AZS OlsztynWarta ZawierciePlusLiga tabela
17:00Czarni RadomZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
17:00GKS KatowiceEspadon SzczecinPlusLiga tabela
18:00Joker ŚwieciePWSZ TarnówI liga K tabela
18:00MKS BędzinTrefl GdańskPlusLiga tabela
18:00Proxima KrakówMuszynianka MuszynaLSK tabela
18:00PTPS PiłaBudowlani ToruńLSK tabela
18:00Pałac BydgoszczChemik PoliceLSK tabela
18:00Solna WieliczkaUni OpoleI liga K tabela
18:00KPS SiedlceNorwid CzęstochowaI liga M tabela
18-02-2018 niedziela
14:45Resovia RzeszówJastrzębski WęgielPlusLiga tabela
17:00AZS CzęstochowaOlimpia SulęcinI liga M tabela
20:30Budowlani ŁódźDevelopres RzeszówLSK tabela
19-02-2018 poniedziałek
18:00Legionovia LegionowoŁKS ŁódźLSK tabela
20-02-2018 wtorek
Vizura Ruma (SRB)Maritza Płowdiw (BUL)LM, gr. C tabela
Galatasaray SK Stambuł (TUR)Dinamo Moskwa (RUS)LM, gr. D tabela
20:00Grot Budowlani Łódź (POL)Vakifbank Stambuł (TUR)LM, gr. D tabela
21-02-2018 środa
Agel Prostejov (CZE)Imoco Volley Conegliano (ITA)LM, gr. B tabela
ASPTT Mulhouse (FRA)Voléro Zurich (SUI)LM, gr. A tabela
17:00Dinamo Kazań (RUS)Chemik Police (POL)LM, gr. C tabela
22-02-2018 czwartek
Igor Gorgonzola Novara (ITA)Fenerbahce SK Stambuł (TUR)LM, gr. B tabela
17:00CS Volei Alba Blaj (ROU)Developres SkyRes Rzeszów (POL)LM, gr. A tabela
23-02-2018 piątek
18:00Trefl GdańskResovia RzeszówPlusLiga tabela
24-02-2018 sobota
PWSZ TarnówSolna WieliczkaI liga K tabela
AZS AWF WarszawaJoker ŚwiecieI liga K tabela
Energetyk PoznańWisła WarszawaI liga K tabela
Radomka RadomSMS PZPS SzczyrkI liga K tabela
Impel WrocławDevelopres RzeszówLSK tabela
Karpaty KrosnoMKS KaliszI liga K tabela
Uni OpoleAZS Politechniki Śl. GliwiceI liga K tabela
14:45Jastrzębski WęgielAZS OlsztynPlusLiga tabela
15:00Espadon SzczecinMKS BędzinPlusLiga tabela
17:00BBTS Bielsko-BiałaONICO WarszawaPlusLiga tabela
17:00Muszynianka MuszynaBudowlani ŁódźLSK tabela
17:00ZAKSA Kędzierzyn-KoźleŁuczniczka BydgoszczPlusLiga tabela
17:00Warta ZawiercieCuprum LubinPlusLiga tabela
17:00MKS Dąbrowa GórniczaKSZO Ostrowiec Św.LSK tabela
18:00Chemik PoliceLegionovia LegionowoLSK tabela
25-02-2018 niedziela
Skra BełchatówCzarni RadomPlusLiga tabela
14:45Społem KielceGKS KatowicePlusLiga tabela
17:00Budowlani ToruńPałac BydgoszczLSK tabela
20:00Proxima KrakówPTPS PiłaLSK tabela
26-02-2018 poniedziałek
18:00ŁKS ŁódźBKS Bielsko-BiałaLSK tabela
27-02-2018 wtorek
Dinamo Kazań (RUS)Maritza Płowdiw (BUL)LM, gr. C tabela
Montana Volley (BUL)Maliye Milli Piyango Ankara (TUR)Challenge Cup M tabela
Chemik Police (POL)Vizura Ruma (SRB)LM, gr. C tabela
Galatasaray SK Stambuł (TUR)Vakifbank Stambuł (TUR)LM, gr. D tabela
Dinamo Moskwa (RUS)Grot Budowlani Łódź (POL)LM, gr. D tabela
ASPTT Mulhouse (FRA)Developres SkyRes Rzeszów (POL)LM, gr. A tabela
Voléro Zurich (SUI)CS Volei Alba Blaj (ROU)LM, gr. A tabela
Igor Gorgonzola Novara (ITA)Imoco Volley Conegliano (ITA)LM, gr. B tabela
Montpellier Volley (FRA)Calzedonia Verona (ITA)Puchar CEV M tabela
Fenerbahce SK Stambuł (TUR)Agel Prostejov (CZE)LM, gr. B tabela
Lindemans Aalst (BEL)Ziraat Bankasi Ankara (TUR)Puchar CEV M tabela
28-02-2018 środa
Halkbank Ankara (TUR)VfB Friedrichshafen (GER)LM, gr. B tabela
Zenit Kazań (RUS)Spacer\'s Toulouse VB (FRA)LM, gr. D tabela
Wisła WarszawaRadomka RadomI liga K tabela
Gazprom-Jugra Surgut (RUS)Biogas Volley Nafels (SUI)Challenge Cup M tabela
Joker ŚwiecieEnergetyk PoznańI liga K tabela
Trentino Diatec (ITA)Noliko Maaseik (BEL)LM, gr. E tabela
Solna WieliczkaAZS AWF WarszawaI liga K tabela
Dinamo Moskwa (RUS)Lokomotiv Nowosybirsk (RUS)LM, gr. C tabela
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)Arkas Izmir (TUR)LM, gr. E tabela
AZS Politechniki Śl. GliwicePWSZ TarnówI liga K tabela
Chaumont VB 52 (FRA)Skra Bełchatów (POL)LM, gr. C tabela
Uni OpoleMKS KaliszI liga K tabela
Knack Roeselare (BEL)Fenerbahce SK Stambuł (TUR)LM, gr. A tabela
SMS PZPS SzczyrkKarpaty KrosnoI liga K tabela
Cucine Lube Civitanova (ITA)Sir Sicoma Perugia (ITA)LM, gr. A tabela
PAOK Saloniki (GRE)Levoranta Sastamala (FIN)LM, gr. B tabela
Berlin Recycling Volleys (GER)Jastrzębski Węgiel (POL)LM, gr. D tabela
Benfica Lizbona (POR)Bunge Ravenna (ITA)Challenge Cup M tabela
20:00GFC Ajaccio (FRA)Asseco Resovia Rzeszów (POL)Puchar CEV M tabela
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved